Rafał Jaki

producent wykonawczy

Rafał Jaki to polski producent, autor, showrunner i były członek studia CD Projekt RED. Znany jest m.in. ze swojej pracy nad anime Cyberpunk: Edgerunners, komiksem Wiedźmin. Ronin i grą planszową Wiedźmin: Stary świat. czytaj więcej

Więcej o Rafał Jaki

Uwielbiana postać z Cyberpunk: Edgerunners jest w połowie Polką

Mamy bardzo miłą niespodziankę dla fanów serii anime Cyberpunk: Edgerunners, która od kilku dni podbija serca graczy i widzów na całym świecie. Showrunner najnowszego hitu Netfliksa ujawnił, że jedna z bohaterek jest w połowie Polką.

Uwielbiana postać z Cyberpunk: Edgerunners jest w połowie Polką

Ania Orzech, 20 września 2022, 15:07

142784

Cyberpunk: Edgerunners to kapitalny serial, pokazuje potencjał świata Cyberpunk 2077 - recenzja

Fani Cyberpunk 2077 doczekali się kolejnego rozszerzenia uniwersum, na podstawie którego CD Projekt RED stworzyło swój najnowszy hit. Na Netfliksie zadebiutowało właśnie anime autorstwa Studio Trigger. Czy jednak ta produkcja oddaje ducha Night City?

Cyberpunk: Edgerunners to kapitalny serial, pokazuje potencjał świata Cyberpunk 2077 - recenzja

Nicek, 13 września 2022, 10:54

142545

Kim jest Rafał Jaki?

Rafał Jaki to polski producent, autor, showrunner i były członek studia CD Projekt RED. Znany jest m.in. ze swojej pracy nad anime Cyberpunk: Edgerunners, komiksem Wiedźmin. Ronin i grą planszową Wiedźmin: Stary świat.

Rafał Jaki to producent, autor, showrunner i były członek studia CD Projekt RED. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, na którym studiował Japonistykę. Podczas współpracy z CD Projekt RED był odpowiedzialny za różnorodne projekty związane ze światami Wiedźmina i Cyberpunka 2077. Jaki był showrunnerem wydanego na Netflixie anime Cyberpunk: Edgerunners. Jest także autorem fabuły komiksu Wiedźmin. Ronin, nad którą pracował wraz z Bartoszem Sztyborem. Jaki grał także dużą rolę w powstawaniu gry planszowej Wiedźmin: Stary świat i nadzorował projekt.

Rafał Jaki | Filmy i seriale

Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners

producent wykonawczy

tytuł filmu lub serialu