Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Monica Barbaro

aktor

Amerykańska aktorka, urodzona 18 czerwca 1990 roku w San Francisco. Monica Barbaro zagrała między innymi Natashę ‘Phoenix’ Trace w Top Gun: Maverick, Corę Vasquez w The Good Cop i Liz Melero w Stumptown. czytaj więcej

Więcej o Monica Barbaro

Netflix z nowym serialem o szpiegach. Jego twarzą Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger ani myśli o kończeniu swojej aktorskiej kariery, a jego następnym projektem ma być przygodowy serial Netflixa, w którym zagra szpiega.

Netflix z nowym serialem o szpiegach. Jego twarzą Arnold Schwarzenegger

Karol Laska, 12 listopada 2020, 14:05

126178

Netflix pewny swego. Spin-off filmu o zombie ma już obsadę

Netflix ujawnił kolejnych aktorów z obsady Army of the Dead: Las Vegas. W serialu będacym spin-offem nadchodzącego filmu Zacka Snydera usłyszymy m.in Anyę Chalotrę, Joego Manganiello oraz Christiana Slatera.

Netflix pewny swego. Spin-off filmu o zombie ma już obsadę

Entelarmer, 2 października 2020, 16:02

125280

Kim jest Monica Barbaro?

Amerykańska aktorka, urodzona 18 czerwca 1990 roku w San Francisco. Monica Barbaro zagrała między innymi Natashę ‘Phoenix’ Trace w Top Gun: Maverick, Corę Vasquez w The Good Cop i Liz Melero w Stumptown.

Monica Barbaro urodziła się w San Francisco 18 czerwca 1990 roku. Amerykańska aktorka zadebiutowała w 2013 roku w filmie Bullish jako Eva. Na swoim koncie ma całkiem sporo występów w produkcjach filmowych – głównie gościnnie w pojedynczych odcinkach serialu. Obsadziła też kilka głównych ról w serialach – mowa tutaj o Chicago Justice (Anna Valdez), The Good Cop (Cora Vasquez) czy Utap (Emma Brunner). Na dużym ekranie pojawiła się jeszcze jako Lydia Damrosch w The Cathedral, Natasha "Phoenix" Trace w Top Gun: Maverick oraz Peggy w I'm Charlie Walker.

Monica Barbaro | Filmy i seriale

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

Phoenix

tytuł filmu lub serialu

Army of the Dead: Lost Vegas

Meagan

tytuł filmu lub serialu