Wiemy, kiedy powróci Rick Grimes. Ujawniono datę premiery The Walking Dead: The Ones Who Live

Serial The Walking Dead: The Ones Who Live otrzymał zwiastun, w którym Andrew Lincoln oraz Danai Gurira wypowiadają się o nadchodzącej produkcji. Zapowiada się na wciągające widowisko.

horror
Zbigniew Woźnicki 20 listopada 2023
2
Źrodło fot. The Walking Dead: The Ones Who Live; Scott M. Gimple i Danai Gurira; AMC; 2024
i

Spin-off serialu The Walking Dead o podtytule The Ones Who Live będzie wielkim powrotem Ricka Grimesa, którego Michonne wreszcie odnalazła. Produkcja nie tylko wyjaśni nam, co dotychczas działo się z dwójką bohaterów, ale też jakie mają plany, żeby przetrwać.

Wygląda na to, że zombie w serialu będą dużym zagrożeniem, z którym trzeba się liczyć. Ale The Ones Who Live to przede wszystkim osobista historia dwójki bohaterów, których relacja ma być jednym z głównych wątków produkcji.

Udostępniony zwiastun zdradza, że premiera The Walking Dead: The Ones Who Live odbędzie się już 25 lutego 2024 roku. Ale trzeba liczyć się z tym, że serial prawdopodobnie nie będzie dostępny w Polsce przy okazji debiutu, tak jak było w przypadku innego spin-offa, mianowicie The Walking Dead: Daryl Dixon.

Mimo to fani z pewnością będą wyczekiwali premiery produkcji, nawet jeśli nastąpi u nas w późniejszym czasie, ponieważ serial przywraca jednych z najpopularniejszych bohaterów tego postapokaliptycznego uniwersum. The Walking Dead: The Ones Who Live zapowiada się na brutalne widowisko, w którym zarówno zombie i ludzie są zagrożeniem.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

Na Netflixie obejrzysz intensywny thriller od twórcy Mr. Robot. To 140 minut paniki wywołanej przez koniec świata

Na Netflixie obejrzysz intensywny thriller od twórcy Mr. Robot. To 140 minut paniki wywołanej przez koniec świata

Kogo Chris Hemsworth zagrał w Furiosie? Wyjaśniamy, kim jest Dementus

Kogo Chris Hemsworth zagrał w Furiosie? Wyjaśniamy, kim jest Dementus

Rebel Moon zadebiutuje wcześniej. O której godzinie trafi na Netflixa?

Rebel Moon zadebiutuje wcześniej. O której godzinie trafi na Netflixa?

Pan i pani Smith wracają. Zobacz nową parę szpiegów na zwiastunie serialu Prime Video

Pan i pani Smith wracają. Zobacz nową parę szpiegów na zwiastunie serialu Prime Video

Fool Me Once Netflixa na pierwszym zwiastunie. Tak prezentuje się adaptacja kryminału Harlana Cobena

Fool Me Once Netflixa na pierwszym zwiastunie. Tak prezentuje się adaptacja kryminału Harlana Cobena