Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 listopada 2022, 13:55

autor: Ania Orzech

SkyShowtime wkrótce zawita do Polski; znamy datę premiery

W Polsce zadebiutuje kolejny serwis streamingowy. Podczas premiery SkyShowtime w Amsterdamie zaprezentowano szczegóły dotyczące wejścia platformy do kolejnych europejskich krajów.

Źrodło fot. SkyShowtime, materiały promocyjne / Dexter: New Blood, Clyde Phillips, Showtime, 2021
i

W ostatnim czasie na polski rynek VOD wkroczyły dwie duże platformy – Disney+ oraz HBO Max, które w niedalekiej przyszłości przejdzie kolejną zmianę i połączy się z Discovery+. Jak się okazuje, to nie koniec nowości. We wrześniu poznaliśmy wstępne szczegóły dotyczące premiery SkyShowtime w Europie Północnej oraz Środkowo-Wschodniej, a teraz wiemy, kiedy zadebiutuje w Polsce.

Podczas uroczystej gali w Amsterdamie, która miała miejsce kilka dni temu, ujawniono informacje o dokładnej dacie premiery usługi VOD SkyShowtime w takich krajach jak Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Kosowo, Czarnogóra, Serbia oraz Słowenia. W tych rejonach, platforma pojawi się za nieco ponad miesiąc – 14 grudnia 2022 roku.

Na szczęście kolejne europejskie kraje – Polska, Albania, Czechy, Węgry, Macedonia Północna, Rumunia i Słowacja – nie będą musiały długo czekać. Tam najnowsza platforma pojawi się w lutym 2023 roku.

Co oferuje SkyShowtime?

Usługa SkyShowtime może być bardzo interesującą alternatywą dla obecnych na polskim rynku platform, gdyż zapewni ona dostęp nie tylko do wielu premier filmowych, serialowych, czy produkcji dla dzieci, ale także będzie dysponowała szerokim wyborem tytułów z biblioteki Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios oraz Peacock.

SkyShowtime to bardzo ciekawy projekt, ponieważ nie można nazwać go do końca globalną platformą. Choć w wielu krajach będzie ona operować pod tym samym szyldem, to na przykład w USA to nadal Paramount+ promujące własne seriale takie jak Halo czy Yellowstone.

Ile będzie kosztować SkyShowtime w Polsce?

Wielu pewnie zada sobie teraz pytanie – ile będzie kosztować SkyShowtime w Polsce? Niestety, na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Takie informacje podawane są zazwyczaj na krótko przed uruchomieniem usługi w danym regionie. Można więc liczyć, że cena subskrypcji SkyShowtime w Polsce zostanie podana w okolicach stycznia 2023 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.