Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 maja 2022, 14:13

Serial Godzilla and the Titans od Apple TV z reżyserem

MonsterVerse powoli nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Na horyzoncie pojawiła się serialowa produkcja z tego uniwersum, za którą odpowiedzialny będzie reżyser WandaVision.

Źródło: HBO Max

Matt Shakman będzie odpowiedzialny za wyreżyserowanie dwóch pierwszych odcinków serialu Godzilla and the Titans. Nie będzie to jednak jego jedyny wpływ na tę produkcję, bowiem obejmie on również funkcję producenta wykonawczego (via Variety).

Po raz pierwszy o serialowym projekcie usłyszeliśmy na początku roku. To właśnie wtedy ogłoszono, że serial należący do MonsterVerse ujrzy światło dzienne. Produkcja ma zadebiutować na platformie Apple TV+.

Na tę chwilę jednak nie wiadomo, kiedy można się spodziewać premiery Godzilla and the Titans. Fabuła widowiska przygotowywanego na platformę streamingową Apple również jest nieznana. Z początkiem roku do sieci trafił jednak oficjalny opis serialu, z którego dowiadujemy się, że akcja będzie działa się po potyczce Godzilli z tytanami w San Francisco.

Apple TV kupisz tutaj

Można się więc spodziewać, że serial wypełni lukę pomiędzy filmami Godzilla z 2014 roku oraz jego sequelem, czyli Godzilla: King of the Monsters.

Reżysera serialu WandaVision wesprze Chris Black, który obejmie pozycję showrunnera. Oprócz niego do ekipy dołączyli również Matt Fraction oraz Hiro Matsuoka i Takemasa Arita z japońskiej firmy Toho. Będą oni nadzorować, aby serial wiernie odwzorował klimat oryginalnej Godzilli.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.