Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 stycznia 2022, 16:32

autor: "Ignacy Kruk"

Nienawidzisz, gdy kot lub pies ginie w filmie czy serialu? Ta strona Ci pomoże

Jeżeli podczas seansu serialu/filmu śmierć czworonoga powoduje u Ciebie duży dyskomfort, strona Does the Dog Die pomoże Ci w omijaniu tych i wielu innych niechcianych motywów oraz scen w oglądanych produkcjach.

Czy kiedykolwiek jakaś scena w filmie bądź serialu okazała się dla Ciebie zbyt brutalna, niepokojąca czy też przerażająca? Być może konkretny motyw przypomniał Ci o bolesnych wspomnieniach, jak np. o śmierci zwierzęcego towarzysza? Jeżeli tak, strona Does the Dog Die może być dla Ciebie cennym narzędziem przy wybieraniu kolejnych pozycji do obejrzenia na Netflixie oraz innych serwisach streamingowych.

Choć dzieła popkultury są fikcją artystyczną, część z nich może uderzać w czułą strunę i nawiązywać do tematów trudnych, z którymi nie każdy chce się konfrontować. Właśnie dla takich osób powstała witryna Does the Dog Die, która pozwala dokładnie sprawdzić jakie motywy i sceny występują w danej produkcji.

Od czasu założenia strony, twórcy i społeczność zgromadzona wokół tematu dodała ponad 80 kategorii, które mogą okazać się dla niektórych z nas niekomfortowe. Oprócz informacji czy w konkretnej produkcji umiera zwierzę, dowiemy się stamtąd również czy w obrazie są obecni klauni, jumpscare’y, sceny amputacji, samobójstw, wyjątkowo brutalnej prezentacji przemocy oraz wielu innych rzeczy.

Pełną listę kategorii możecie znaleźć pod tym adresem.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.