Matt Smith zdradził przybliżoną datę premiery 2. sezonu Rodu smoka

Nowy sezon Rodu smoka zbliża się wielkimi krokami, a dzięki jednemu z głównych aktorów serii poznaliśmy przybliżoną datę premiery.

fantasy
Marcel Bojar 15 stycznia 2024
1
Źrodło fot. Ród smoka, Ryan Condal, Miguel Sapochnik, HBO, 2022
i

Po sukcesie pierwszego sezonu Rodu smoka fani z niecierpliwością oczekują na kontynuację epickiej sagi fantasy wykreowanej przez George’a R. R. Martina. Powoli poznajemy coraz więcej informacji na temat nadchodzącego sezonu, a twórcy serialu obiecują jeszcze więcej emocji i nowych, ciekawych wątków fabularnych.

Na początku grudnia pojawił się pierwszy teaser drugiego sezonu, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że premiera jest przewidziana na lato 2024 roku. Wcielający się w rolę Daemona Targaryena aktor Matt Smith w ostatnim wywiadzie dla BBC zdradził, kiedy dokładniej możemy spodziewać się debiutu nowej serii.

Sierpień, tak myślę, lato. Chodzi o to lato, tak. Jeszcze nic z tego nie widziałem, ale skończyliśmy kręcić w zeszłym roku.

Zakończenie pierwszego sezonu pozostawiło wiele pytań bez odpowiedzi. Fani zastanawiają się, jak wydarzenia, których byliśmy do tej pory świadkami, wpłyną na losy bohaterów i ogólną narrację. Producentom zależy na tym, aby zaskoczyć widzów nowymi wątkami fabularnymi i nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Wiadomo już, że głównym wydarzeniem, które dane nam będzie śledzić, jest wojna domowa wywołana przez działania Aegona II i jego siostrę Rhaenyrę, która w historii Siedmiu Królestw nazywana jest Tańcem Smoków. Możemy liczyć na jeszcze większe i robiące ogromne wrażenie sceny batalistyczne. Zwiększona ma być również rola samych smoków.

Z powodu dużego sukcesu pierwszego sezonu, oczekiwania są ogromne. Z pewnością jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń telewizyjnych nowego roku, a fani nie mogą się doczekać, kiedy znowu zanurzą się w fascynującym świecie George’a R. R. Martina, a z głośników naszych telewizorów usłyszmy słynny motyw muzyczny z czołówki.

Pierwszy sezon Rodu smoka cały czas jest dostępny na platformie HBO Max.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcel Bojar

Marcel Bojar

Zakochany w kinie już od najmłodszych lat. Ukończył kurs w Wajda School, a później działał na kilku planach filmowych. Obecnie pracuje w kinie, gdzie oprócz zwykłych seansów prowadzi Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, dzieląc się swoją pasją i wiedzą z dziećmi w różnym wieku. Pracę w GRYOnline.pl rozpoczął w maju 2023 roku. Jako że jego zawód pozwala mu być na bieżąco z najnowszymi filmami, na łamach serwisu skupia się głównie na newsach filmowych. Kilka lat temu porzucił siedzenie przy biurku i granie na komputerze na rzecz kanapowego grania na konsoli. Chciałby w końcu nakręcić swój film, chociaż zaczął twierdzić, że jest już na to za stary.

Grała Lynn Tanner w serialu Alf. Czym dziś zajmuje się Andrea Elson?

Grała Lynn Tanner w serialu Alf. Czym dziś zajmuje się Andrea Elson?

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Ród smoka - ile będzie łącznie sezonów serialu HBO?

Ród smoka - ile będzie łącznie sezonów serialu HBO?

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Kim jest Ulf White, bękart Targaryenów z Rodu smoka?

Kim jest Ulf White, bękart Targaryenów z Rodu smoka?