Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 stycznia 2022, 12:59

autor: Ania Orzech

HBO Max w Polsce za kilka tygodni. Poznaliśmy datę premiery nowego VoD

Świetna wiadomość dla fanów filmów i seriali. Choć to jeszcze nieoficjalne informacje, właśnie poznaliśmy prawdopodobną datę premiery HBO Max w Polsce. Wygląda na to, że z oferty nowego VoD skorzystamy szybciej, niż się spodziewaliśmy.

HBO Max w Polsce za kilka tygodni? Bardzo prawdopodobne. A to wszystko wiemy za sprawą naszych słowackich sąsiadów i serwisu Zive, który informuje o debiucie nowego VoD na Słowacji i w innych krajach regionu, w tym właśnie w Polsce. Według serwisu nowa platforma streamingowa Warner Media zadebiutuje 22 lutego 2022 roku. Termin ten wydaje się możliwy, gdyż polski oddział HBO jeszcze pod koniec zeszłego roku rozpoczął przygotowania do zmiany usługi HBO GO na platformę HBO Max.

HBO Max zastąpi dotychczasowe HBO GO, a jego aktualni abonenci zostaną automatycznie przerzuceni do nowej aplikacji HBO Max. Atrakcyjne ceny i plany na duże inwestycje we własne treści mają stanowić konkurencję dla dominującego w Europie Netflixa oraz nadchodzącego Disney+.

Klienci serwisu HBO Max będą mogli liczyć na treści w rozdzielczości 4K i co ważne, to nie będzie wiązało się z dodatkowymi opłatami, gdyż abonament ma być oferowany wyłącznie w jednej cenie. Niektóre produkcje wyposażone będą w ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos oraz system obrazu Dolby Vision. W ramach usługi HBO Max na jednym koncie będzie można korzystać jednocześnie z trzech urządzeń.

Cena polskiego abonamentu nie jest jeszcze znana, ale jak sugerują słowackie źródła – aktualni klienci zachowają dotychczasową cenę, a dla nowych użytkowników przewidziane są specjalne oferty cenowe.

kalendarz wiadomości
2022
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.