Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 24-26 marca 2023 roku

Jeśli lubicie się bać, to w streamingu w tym tygodniu zadebiutował wart uwagi horror. Są również inne ciekawe produkcje, z którymi można spędzić ten weekend. Zobaczcie, co polecamy.

news
Edyta Jastrzębska 23 marca 2023
1
Źrodło fot. Wybrzeże moskitów, Neil Cross, Apple TV+, 2021 / Uśmiechnik się, Parker Finn, Paramount Pictures, 2022 / Halo, Kyle Killen i Steven Kane, Paramount+, 2022
i

Fani grozy wreszcie będą mogli w domowym zaciszu zapoznać się z ubiegłorocznym hitem – Uśmiechnij się. Jednak jeśli nie są to Wasze klimaty, to na platformach streamingowych jest wiele innych ciekawych pozycji, z którymi warto się zapoznać. Niektóre z nich zebraliśmy w naszym zestawieniu na ten tydzień. Znalazły się tu hity sprzed lat, a także adaptacja popularnej serii gier. Wszystkie te produkcje możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 24-26 marca 2023 roku.

Ghost in the Shell – Prime Video

 1. Co to: film anime
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 marca
 3. Rok premiery: 1995

Kultowe anime w cyberpunkowym klimacie, które bazuje na mandze o tym samym tytule (jej autorem jest Masamune Shirow). W świecie, gdzie rozwój technologiczny pozwala na pełną cybernetyczną modyfikację ciała, a za największą zbrodnię uznawane jest włamanie do sieci, śledzimy losy policjantki cyborga i jej partnera, którzy tropią tajemniczego i potężnego hakera, nazywanego Władcą Marionetek.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Ghost in the Shell

Film Ghost in the Shell obejrzysz na Amazon Prime Video

Wybrzeże moskitów (The Mosquito Coast) – Apple TV+

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 30 kwietnia 2021
 3. Rok premiery: 2021

Adaptacja powieści Paula Theroux o tym samym tytule. Poznajemy w niej historię Allie’ego Foxa, genialnego wynalazcy i upartego idealisty. Mężczyzna zabiera swoją rodzinę w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu schronienia przed rządem Stanów Zjednoczonych, kartelami i płatnymi zabójcami. Czy rodzina przetrwa tę trudną przeprawę?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Wybrzeże moskitów

Serial Wybrzeże moskitów obejrzysz na Apple TV+

Uśmiechnij się (Smile) – SkyShowtime

 1. Co to: film grozy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 marca
 3. Rok premiery: 2022

Produkcja z kategorii wiekowej R, która przedstawia historię dr Rose Cotter. Kobieta była świadkiem dziwacznego, traumatycznego incydentu z udziałem pacjenta. Po nim zaczyna doświadczać przerażających rzeczy, których nie potrafi wyjaśnić. Związany z nimi terror zaczyna ją przytłaczać i przejmować kontrolę nad jej życiem, co zmusza Rose do stawienia czoła kłopotliwej przeszłości, aby mogła przetrwać i uciec od przerażającej nowej rzeczywistości.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Uśmiechnij się

Film Uśmiechnij się obejrzysz na SkyShowtime

Oddział Specjalny Echo 3 (Echo 3) – Apple TV+

 1. Co to: serial akcji
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 16 grudnia 2022
 3. Rok premiery: 2022

Produkcja oparta na wielokrotnie nagradzanym serialu When Heroes Fly. To pełen akcji thriller, którego fabuła rozgrywa się w Ameryce Południowej. Kiedy Amber, błyskotliwa młoda naukowiec, znika na granicy kolumbijsko-wenezuelskiej, jej brat, Bambi, i mąż, Prince – mężczyźni z dużym doświadczeniem wojskowym i skomplikowaną przeszłością – starają się ją odnaleźć, podczas gdy w tle toczy się sekretna wojna.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Oddział Specjalny Echo 3

Serial Oddział Specjalny Echo 3 obejrzysz na Apple TV+

Halo – SkyShowtime

 1. Co to: serial sci-fi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Serial na podstawie popularnej serii gier. Przedstawia konflikt między ludzkością a obcym zagrożeniem, znanym jako Covenant. Najsilniejszą bronią w walce ludzi o przetrwanie jest nadzieja. W produkcji osobiste dramaty są przeplatane z przepełnionymi akcją wydarzeniami w tym futurystycznym świecie. Poznaj historię Master Chiefa, Cortany i innych bohaterów tego serialu.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Halo

Serial Halo obejrzysz na SkyShowtime

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

O czym jest Nowa konstelacja, dostępny na Apple TV+ intrygujący thriller sci-fi?

O czym jest Nowa konstelacja, dostępny na Apple TV+ intrygujący thriller sci-fi?

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Recenzje Constellation. Apple TV Plus ma kolejny wciągający serial sci-fi z dobrym wynikiem na Rotten Tomatoes

Recenzje Constellation. Apple TV Plus ma kolejny wciągający serial sci-fi z dobrym wynikiem na Rotten Tomatoes