Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 24-26 marca 2023 roku

Jeśli lubicie się bać, to w streamingu w tym tygodniu zadebiutował wart uwagi horror. Są również inne ciekawe produkcje, z którymi można spędzić ten weekend. Zobaczcie, co polecamy.

news
23 marca 2023
1
Źrodło fot. Wybrzeże moskitów, Neil Cross, Apple TV+, 2021 / Uśmiechnik się, Parker Finn, Paramount Pictures, 2022 / Halo, Kyle Killen i Steven Kane, Paramount+, 2022
i

Fani grozy wreszcie będą mogli w domowym zaciszu zapoznać się z ubiegłorocznym hitem – Uśmiechnij się. Jednak jeśli nie są to Wasze klimaty, to na platformach streamingowych jest wiele innych ciekawych pozycji, z którymi warto się zapoznać. Niektóre z nich zebraliśmy w naszym zestawieniu na ten tydzień. Znalazły się tu hity sprzed lat, a także adaptacja popularnej serii gier. Wszystkie te produkcje możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 24-26 marca 2023 roku.

Ghost in the Shell – Prime Video

 1. Co to: film anime
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 marca
 3. Rok premiery: 1995

Kultowe anime w cyberpunkowym klimacie, które bazuje na mandze o tym samym tytule (jej autorem jest Masamune Shirow). W świecie, gdzie rozwój technologiczny pozwala na pełną cybernetyczną modyfikację ciała, a za największą zbrodnię uznawane jest włamanie do sieci, śledzimy losy policjantki cyborga i jej partnera, którzy tropią tajemniczego i potężnego hakera, nazywanego Władcą Marionetek.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Ghost in the Shell

Film Ghost in the Shell obejrzysz na Amazon Prime Video

Wybrzeże moskitów (The Mosquito Coast) – Apple TV+

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 30 kwietnia 2021
 3. Rok premiery: 2021

Adaptacja powieści Paula Theroux o tym samym tytule. Poznajemy w niej historię Allie’ego Foxa, genialnego wynalazcy i upartego idealisty. Mężczyzna zabiera swoją rodzinę w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu schronienia przed rządem Stanów Zjednoczonych, kartelami i płatnymi zabójcami. Czy rodzina przetrwa tę trudną przeprawę?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Wybrzeże moskitów

Serial Wybrzeże moskitów obejrzysz na Apple TV+

Uśmiechnij się (Smile) – SkyShowtime

 1. Co to: film grozy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 marca
 3. Rok premiery: 2022

Produkcja z kategorii wiekowej R, która przedstawia historię dr Rose Cotter. Kobieta była świadkiem dziwacznego, traumatycznego incydentu z udziałem pacjenta. Po nim zaczyna doświadczać przerażających rzeczy, których nie potrafi wyjaśnić. Związany z nimi terror zaczyna ją przytłaczać i przejmować kontrolę nad jej życiem, co zmusza Rose do stawienia czoła kłopotliwej przeszłości, aby mogła przetrwać i uciec od przerażającej nowej rzeczywistości.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Uśmiechnij się

Film Uśmiechnij się obejrzysz na SkyShowtime

Oddział Specjalny Echo 3 (Echo 3) – Apple TV+

 1. Co to: serial akcji
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 16 grudnia 2022
 3. Rok premiery: 2022

Produkcja oparta na wielokrotnie nagradzanym serialu When Heroes Fly. To pełen akcji thriller, którego fabuła rozgrywa się w Ameryce Południowej. Kiedy Amber, błyskotliwa młoda naukowiec, znika na granicy kolumbijsko-wenezuelskiej, jej brat, Bambi, i mąż, Prince – mężczyźni z dużym doświadczeniem wojskowym i skomplikowaną przeszłością – starają się ją odnaleźć, podczas gdy w tle toczy się sekretna wojna.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Oddział Specjalny Echo 3

Serial Oddział Specjalny Echo 3 obejrzysz na Apple TV+

Halo – SkyShowtime

 1. Co to: serial sci-fi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Serial na podstawie popularnej serii gier. Przedstawia konflikt między ludzkością a obcym zagrożeniem, znanym jako Covenant. Najsilniejszą bronią w walce ludzi o przetrwanie jest nadzieja. W produkcji osobiste dramaty są przeplatane z przepełnionymi akcją wydarzeniami w tym futurystycznym świecie. Poznaj historię Master Chiefa, Cortany i innych bohaterów tego serialu.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Halo

Serial Halo obejrzysz na SkyShowtime

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Henry Cavill i Anya Chalotra zawalczyli o właściwe pokazanie relacji Geralta i Yen w Wiedźminie

Henry Cavill i Anya Chalotra zawalczyli o właściwe pokazanie relacji Geralta i Yen w Wiedźminie

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

John Krasinski rusza na ostatnią misję w hicie akcji Amazona. Zobacz zwiastun finału serialu

John Krasinski rusza na ostatnią misję w hicie akcji Amazona. Zobacz zwiastun finału serialu

Netflix na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów

Netflix na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów