Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 30 czerwca - 2 lipca 2023 roku

Jack Ryan wyrusza na swoją ostatnią misję, a w rękach bohatera granego przez Idrisa Elbę leżą losy pasażerów lotu. Zobacz, co obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 29 czerwca 2023
Źrodło fot. Tom Clancy's Jack Ryan, Carlton Cuse i Graham Roland, Prime Video, 2018 / W powietrzu, George Kay i Jim Field Smith, Apple TV+, 2023
i

Po wielu niebezpiecznych misjach przygoda Jacka Ryana dobiega końca, a na platformę Amazon Prime Video trafia początek finałowego sezonu. Jak zakończą się losy bohatera na ekranie? Wśród nowości znajdziemy też trzymający w napięciu thriller, w którym w głównej roli występuje niezawodny Idris Elba. Czy uda mu się ocalić znajdujących się w niebezpieczeństwie pasażerów lotu do Londynu? Wszystkie te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 30 czerwca – 2 lipca 2023 roku.

Tom Clancy's Jack Ryan: 4. sezon – Prime Video

Co to: serial akcji

Od kiedy dostępny na platformie: 30 czerwca

Rok premiery: 2018

W czwartym i ostatnim sezonie Tom Clancy's Jack Ryan tytułowy bohater podejmuje się swojej najniebezpieczniejszej misji. Jako nowy tymczasowy zastępca dyrektora CIA, Jack Ryan odkrywa wewnętrzną korupcję, podejrzane tajne operacje i spisek z udziałem kartelu narkotykowego oraz organizacji terrorystycznej, które zagrażają krajowi, jednocześnie testując wiarę bohatera w system.

Serial Tom Clancy’s Jack Ryan obejrzysz na Amazon Prime Video.

W powietrzu (Hijack) – Apple TV+

Co to: serial sensacyjny

Od kiedy dostępny na platformie: 28 czerwca

Rok premiery: 2023

Idris Elba w trzymającym w napięciu thrillerze, w którym obserwujemy podróż pasażerów siedmiogodzinnego lotu. Samolot po oderwaniu się od ziemi zostaje porwany. Ludzie na pokładzie walczą o przetrwanie, podczas gdy władze na Ziemi szukają odpowiedzi. W centrum wydarzeń znajduje się Sam Nelson, mężczyzna, który leciał do Londynu, by odzyskać swoją byłą żonę, a teraz jego celem jest ocalenie siebie oraz pasażerów.

Serial W powietrzu obejrzysz na Apple TV+.

Zwycięskie losy Jerry'ego i Marge (Jerry & Marge Go Large) – SkyShowtime

Co to: film komediowy

Od kiedy dostępny na platformie: 14 lutego

Rok premiery: 2022

To film inspirowany niezwykłą, prawdziwą historią emeryta Jerry'ego Selbee, który odkrywa matematyczną lukę w loterii w Massachusetts i z pomocą swojej żony, Marge, wygrywa miliony. Pieniądze para wykorzystuje do ożywienia ich małego miasteczka w Michigan. W głównych rolach w produkcji występują Bryan Cranston oraz Annette Bening.

Film Zwycięskie losy Jerry’ego i Marge obejrzysz na SkyShowtime.

Causeway – Apple TV+

Co to: film dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 4 listopada 2022

Rok premiery: 2022

Lynsey, amerykańska żołnierka, doznaje urazowego uszkodzenia mózgu w Afganistanie i wraca do domu w Nowym Orleanie. Próbując powrócić do normalnego życia, zaprzyjaźnia się z Jamesem, mechanikiem, który również doznał urazu po wypadku samochodowym. Tytuł filmu jest metaforą przedstawionych w nim podróży, które "mogą być przerażające do przebycia, bo gdy znajdujesz się na nich, nic nie widzisz”.

Film Causeway obejrzysz na Apple TV+.

Informator (The Informant) – SkyShowtime

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 16 marca

Rok premiery: 2022

W komunistycznych Węgrzech w 1985 roku Geri z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie pierwszego roku studiów. Jego plany zostają jednak pokrzyżowane, gdy służby bezpieczeństwa zmuszają go do szpiegowania Zsolta Szávy, radykalnego przywódcy prodemokratycznego. W tym celu Geri dołącza do jego grupy.

Serial Informator obejrzysz na SkyShowtime.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Kiedy Slow Horses powróci z z 4. sezonem? Znamy dokładną datę premiery

Kiedy Slow Horses powróci z z 4. sezonem? Znamy dokładną datę premiery

Gdzie obejrzeć The Ministry of Ungentlemanly Warfare? Film z Henrym Cavillem ma datę premiery w streamingu

Gdzie obejrzeć The Ministry of Ungentlemanly Warfare? Film z Henrym Cavillem ma datę premiery w streamingu