Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 listopada 2022, 10:30

Co obejrzeć na HBO Max w weekend 18-20 listopada 2022 roku

HBO Max ma w tym tygodniu coś dla każdego. Starcie człowieka z naturą, dokument o znanym artyście, a także pełne akcji widowisko. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

Źrodło fot. RoboCop, Jose Padilha, MGM, 2014 / Val, Leo Scott i Ting Poo, A24, 2021 / 183 metry strachu, Jaume Collet-Serra, Columbia Pictures, 2016
i

Mamy tu fanów Blake Lively? Jeśli tak, to na HBO Max mogą zapoznać się z filmem, w którym gra główną rolę. Nie jest to najnowsza produkcja, ale i tak warto dać jej szansę. Jeśli zaś jesteś fanem Vala Kilmera lub po prostu kinematografii, to być może zainteresuje Cię film dokumentalny o tym artyście, który przybliża jego życie prywatne oraz karierę. Jest coś również dla widzów, którzy przepadają za kinem akcji. To najnowsza odsłona przygód policyjnego cyborga – czy maszyna z uczuciami zaprowadzi porządek na ulicach miasta?

HBO Max kupisz tutaj

183 metry strachu (The Shallows)

 1. Co to: thriller z Blake Lively, w którym grana przez nią postać musi przetrwać starcie z rekinami
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 19 listopada
 3. Rok premiery: 2016

Weekend z Blake Lively? 183 metry strachu to film z 2016 roku, w którym aktorka wciela się w surferkę. Nie jest to jednak jedna z historii o zabawnej i romantycznej przygodzie na plaży. Nancy znajdzie się w niebezpiecznej sytuacji, gdy surfując trafi na obszar, gdzie żerują rekiny. Aby przetrwać w tej niebezpiecznej sytuacji, będzie musiała wykazać się nie tylko ogromną wolą, lecz również przebiegłością i zaradnością.

 1. Dowiedz się więcej o filmie 183 metry strachu

Val

 1. Co to: film dokumentalny o Valu Kilmerze, który utworzono z jego prywatnych nagrań
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 listopada
 3. Rok premiery: 2021

Val Kilmer to artysta znany i ceniony, którego fani aktora lub po prostu kina mogą poznać bliżej dzięki temu dokumentowi. Kilmer oraz jego bliscy zebrali tysiące godzin materiałów o jego życiu i karierze na nagraniach domowych oraz zakulisowych, z których ułamkiem teraz możemy się zapoznać. Ten surowy i oryginalny film dokumentalny pokazuje emocjonującą drogę Vala oraz co to znaczy być artystą.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Val

RoboCop

 1. Co to: kolejny film science fiction o RoboCopie, gdzie została pokazana jego geneza
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 19 listopada
 3. Rok premiery: 2014

Kto nie zna RoboCopa? Ten policjant-cyborg gości na ekranach już od kilkudziesięciu lat i nadal wzbudza wśród widzów zainteresowanie. Najnowszą odsłoną jego przygód jest ta z 2014 roku, która teraz dołącza do biblioteki HBO Max. Po raz kolejny możemy zobaczyć, jak ciało rannego na służbie stróża prawa zostaje przekształcone w niezniszczalnego cyborga. Czy przestępcy powinni obawiać się tego „ulepszonego” policjanta?

 1. Dowiedz się więcej o filmie RoboCop

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.