Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 listopada 2022, 13:16

autor: Edyta Jastrzębska

Chris Hemsworth sugeruje, że koniec Thora może być bliski

Co czeka boga piorunów po filmie Thor: Miłość i grom? Chris Hemsworth wyjaśnia, czy zbliża się czas pożegnania z bohaterem oraz jak wyobraża sobie zakończenie jego historii.

Źrodło fot. Thor: Ragnarok, Taika Waititi, Marvel Studios, 2017
i

Przed premierą Thor: Miłość i grom było wiele dyskusji na temat tego, czy to ostatnia przygoda boga piorunów w MCU, czy też jeszcze kiedyś go zobaczymy. Wypowiadał się na ten temat odtwórca roli, a także Kevin Feige, a teraz Chris Hemsworth wrócił do tematu. Kilka miesięcy po premierze aktor postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami i wyjaśnić, jak widziałby zakończenie losów Thora, w którego wciela się od 11 lat.

Temat ponownie został poruszony podczas wywiadu z Vanity Fair. Poniżej możecie przeczytać odpowiedź Hemswortha na pytanie, czy Thor doczeka się domknięcia jego historii jak Iron Man i Kapitan Ameryka.

Tak, na pewno. Wydaje mi się, że powinniśmy zakończyć jego historię, jeśli zrobimy to jeszcze raz [film z Thorem – dop. red.], wiesz, co mam na myśli? Mam wrażenie, że to tego wymaga. Czuję, że to prawdopodobnie będzie finał, ale nie opieram tego na czymś, co ktoś mi powiedział albo na jakichś planach. Masz narodziny bohatera, jego podróż, a potem śmierć i nie wiem – jestem już w tym miejscu? Kto wie?

Czy to rzeczywiście czas, by Thor zszedł ze sceny? Bohater z Asgardu ma za sobą liczne przygody, a poza tym dotychczas jako jedyny w MCU otrzymał cztery solowe filmy. Część pierwszych Avengersów już pożegnała się z uniwersum i przekazała pałeczkę następnemu pokoleniu, więc to rzeczywiście może być odpowiednia pora na to, by bóg piorunów ustąpił miejsca młodszym. Tym bardziej, że Marvel w ostatnim czasie zaczął wprowadzać wielu nowych bohaterów, którzy gotowi będą chronić nie tylko Ziemię, ale też wszechświat, a nawet multiwersum.

Disney+ kupisz tutaj

Nie jest to jednak zła wiadomość dla fanów Chrisa Hemswortha, ponieważ nawet jeśli jego przygoda w Marvelu wkrótce się zakończy, to aktor dalej prężnie rozwija swoją karierę i po rozstaniu z rolą Thora może mieć jeszcze więcej czasu na inne projekty. Ostatnio i tak ma ich całkiem sporo. W tym tygodniu na Disney+ pojawił się serial Bez granic z Chrisem Hemsworthem, w którym aktor szuka sposobów na poprawę swojej kondycji i zdrowia, zaś pewien czas temu zakończył prace nad sequelem Extraction oraz nad Furiosą, a to z pewnością nie koniec.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.