Kiedy Avatar: Istota wody będzie na Disney Plus?

Avatar: Istota wody to jeden z najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy. Sale kinowe przez długi czas były pełne, ale wielu czekało, aby zobaczyć kontynuację we własnym fotelu. A teraz wiemy, kiedy będziemy mogli zobaczyć sequel w domowym zaciszu na DIsney+.

news
Aleksandra Wosz 15 maja 2023
10
Źrodło fot. Avatar: Istota wody; James Cameron; 20th Century Studios; 2022
i

Aktualizacja

Wreszcie ogłoszono, kiedy Avatar: Istota wody trafi na Disney+. Po owocnym okresie wyświetlania w kinach i pobiciu kilku rekordów, najnowsze widowisko Jamesa Camerona będziemy mogli obejrzeć w streamingu 7 czerwca.

Disney+ kupisz tutaj

Oryginalna wiadomość z 03.02.2023 r.

Avatar: Istota wody osiągnął ogromny kasowy sukces. Na ten moment produkcja znajduje się na czwartym miejscu listy najbardziej dochodowych filmów, z zyskiem przekraczającym 2 miliardy. To z pewnością nie koniec, ponieważ widowisko nadal jest wyświetlane w kinach na całym świecie, przyciąga kolejnych widzów i zdobywa pozytywne opinie.

Ale mimo że kolejne pokazy zapełniają sale kinowe, wielu widzów zwleka z obejrzeniem widowiska. Wśród fanów filmu są zwolennicy seansów odbywających się w zaciszu domowym, którzy oczekują premiery Avatara 2 na platformie streamingowej.

Kiedy Avatar: Istota wody trafi na Disney+?

Oficjalnie nie zostały podane żadne konkrety związane z datą premiery filmu na platformie Disneya. „Dość już tego streamowania! Jestem zmęczony siedzeniem na dupie” wyznał reżyser Avatara, James Cameron, podczas wywiadu z Variety. Wypowiedź odnosiła się oczywiście do seansów kinowych, które ponownie mogą się odbywać po lockdownach spowodowanych pandemią.

Słowa Camerona nie wskazują na szybką podróż kontynuacji z kin do naszych domów. Pojawia się jednak wiele spekulacji, kiedy możemy spodziewać się Istoty wody na Disney+.

Wiele źródeł podaje informację, że film prawdopodobnie może trafić do steramingu w okresie od 100 do 200 dni po premierze. Gdyby tak się stało, sequel moglibyśmy oglądać w domach już na przestrzeni marca-kwietnia, ewentualnie na początku maja (via Dexerto, The Direct, Fansided).

Pierwsza część serii była wyświetlana w kinach przez ponad siedem miesięcy. Kontynuacja zaś nie osiągnęła jeszcze tak wysokich wyników, jak film z 2009 roku, ale jest na dobrej drodze do tego. Jeśli Istota wody ma trafić na platformę Disneya dopiero po zakończeniu pokazów, to możliwe, że poczekamy na nią znacznie dłużej niż zakładano. Film na ten moment nie posiada zbyt dużej konkurencji na wielkich ekranach.

Aktualnie Avatar: Istota wody jest dostępny wyłącznie w kinach, a pierwsza część serii dostępna jest na platformie Disney+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Przygodę z profesjonalnym pisaniem rozpoczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, gdzie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” – szerzej znanego jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom.

Akolita - czy będzie 2. sezon serialu Star Wars?

Akolita - czy będzie 2. sezon serialu Star Wars?

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

W głowie się nie mieści 1 - gdzie obejrzeć online animację Disneya z 2015 roku?

W głowie się nie mieści 1 - gdzie obejrzeć online animację Disneya z 2015 roku?

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Kiedy 3. sezon The Bear będzie na Disney Plus i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Kiedy 3. sezon The Bear będzie na Disney Plus i kiedy pojawią się kolejne odcinki?