Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 lutego 2023, 14:05

Avatar 2 - kiedy na Disney Plus?

Avatar: Istota wody to jeden z najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy. Sale kinowe nadal są pełne, ale wielu czeka, aby zobaczyć kontynuację we własnym fotelu. Kiedy możemy spodziewać się premiery produkcji na Disney+?

Źrodło fot. Avatar: Istota wody; James Cameron; 20th Century Studios; 2022
i

Avatar: Istota wody osiągnął ogromny kasowy sukces. Na ten moment produkcja znajduje się na czwartym miejscu listy najbardziej dochodowych filmów, z zyskiem przekraczającym 2 miliardy. To z pewnością nie koniec, ponieważ widowisko nadal jest wyświetlane w kinach na całym świecie, przyciąga kolejnych widzów i zdobywa pozytywne opinie.

Ale mimo że kolejne pokazy zapełniają sale kinowe, wielu widzów zwleka z obejrzeniem widowiska. Wśród fanów filmu są zwolennicy seansów odbywających się w zaciszu domowym, którzy oczekują premiery Avatara 2 na platformie streamingowej.

Kiedy Avatar: Istota wody trafi na Disney+?

Oficjalnie nie zostały podane żadne konkrety związane z datą premiery filmu na platformie Disneya. „Dość już tego streamowania! Jestem zmęczony siedzeniem na dupie” wyznał reżyser Avatara, James Cameron, podczas wywiadu z Variety. Wypowiedź odnosiła się oczywiście do seansów kinowych, które ponownie mogą się odbywać po lockdownach spowodowanych pandemią.

Słowa Camerona nie wskazują na szybką podróż kontynuacji z kin do naszych domów. Pojawia się jednak wiele spekulacji, kiedy możemy spodziewać się Istoty wody na Disney+.

Disney+ kupisz tutaj

Wiele źródeł podaje informację, że film prawdopodobnie może trafić do steramingu w okresie od 100 do 200 dni po premierze. Gdyby tak się stało, sequel moglibyśmy oglądać w domach już na przestrzeni marca-kwietnia, ewentualnie na początku maja (via Dexerto, The Direct, Fansided).

Pierwsza część serii była wyświetlana w kinach przez ponad siedem miesięcy. Kontynuacja zaś nie osiągnęła jeszcze tak wysokich wyników, jak film z 2009 roku, ale jest na dobrej drodze do tego. Jeśli Istota wody ma trafić na platformę Disneya dopiero po zakończeniu pokazów, to możliwe, że poczekamy na nią znacznie dłużej niż zakładano. Film na ten moment nie posiada zbyt dużej konkurencji na wielkich ekranach.

Aktualnie Avatar: Istota wody jest dostępny wyłącznie w kinach, a pierwsza część serii dostępna jest na platformie Disney+.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Swoją przygodę z pisaniem zaczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, wcześniej pisała tylko hobbystycznie. Uwielbia wszelkie ciekawostki, więc na stronie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” - znanego bardziej jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy.

więcej

kalendarz wiadomości
2023
luty
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.