X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (X-Men: Days of Future Past)

Film premiera: 15.05.2014

W niedalekiej przyszłości pozostali przy życiu mutanci są nieustannie tropieni przez Strażników. Zdesperowani profesor X (Patrick Stewart) i Magneto (Ian McKellen) układają desperacki plan zakończenia wojny jeszcze przed jej wybuchem. czytaj więcej

Więcej o X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie i Teoria wszystkiego - weekendowe premiery filmowe

W polskich kinach 23 maja zadebiutuje 7 filmów. Pozwoliłem sobie skupić się tylko na dwóch, potencjalnie najlepszych i najciekawszych. Kolejny odcinek historii X-Menów bez wątpienia zelektryzuje fanów komiksów, zaś miłośnicy Terry'ego Gilliama mogą sprawdzić, o czym tak naprawdę jest jego nowy film - Teoria wszystkiego.

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie i Teoria wszystkiego - weekendowe premiery filmowe

fsm, 22 maja 2014, 10:01

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie i Teoria wszystkiego - weekendowe premiery filmowe

Film: X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

W niedalekiej przyszłości pozostali przy życiu mutanci są nieustannie tropieni przez Strażników. Zdesperowani profesor X (Patrick Stewart) i Magneto (Ian McKellen) układają desperacki plan zakończenia wojny jeszcze przed jej wybuchem. Przy pomocy mutantki Kitty (Ellen Page) świadomość Wolverine'a (Hugh Jackman) zostaje przeniesiona do jego młodszego ciała w 1973 roku. Logan ma powstrzymać Mystique (Jennifer Lawrence) przed zabiciem doktora Bolivara Traska (Peter Dinklage), którego śmierć spowodowała wdrożenie programu Strażników. Aby tego dokonać, Wolverine musi namówić pogrążonego w bólu po stracie najbliższych młodego Charlesa Xaviera (James McAvoy) do podjęcia współpracy z Erikiem Lehnsherrem (Michael Fassbender), który obecnie, skazany za zabójstwo prezydenta, jest więziony w najpilniej strzeżonym budynku na świecie.

Zobacz zwiastun

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie - trailer filmu #2

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie - trailer filmu #1