When You Finish Saving the World

Film premiera: 20.01.2023

When You Finish Saving the World to opowieść o nastolatku, który stara się zaimponować zaangażowanej społecznie koleżance oraz jego matce prowadzącej ośrodek dla ofiar przemocy domowej. Produkcja należy do gatunku komediodramatów. czytaj więcej

Więcej o When You Finish Saving the World

Najlepiej zapowiadające się komedie 2023 roku

Dziś prezentujemy dziesięć najlepiej zapowiadających się komedii, których premiera odbędzie się w 2023 roku. Czy warto na nie czekać, czy też okażą się kompletnymi niewypałami? Czas pokaże!

Najlepiej zapowiadające się komedie 2023 roku

Jan Tracz, 22 grudnia 2022, 12:25

Najlepiej zapowiadające się komedie 2023 roku

Film: When You Finish Saving the World

When You Finish Saving the World to opowieść o nastolatku, który stara się zaimponować zaangażowanej społecznie koleżance oraz jego matce prowadzącej ośrodek dla ofiar przemocy domowej. Produkcja należy do gatunku komediodramatów.

When You Finish Saving the World jest komediodramatem wyreżyserowanym przez Jessego Eisenberga (aktor znany m.in. z The Social Network i Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości). Ziggy jest nastolatkiem nagrywającym folk-rockowe piosenki i starającym się zaimponować swojej koleżance z klasy udzielającej się społecznie. Jego matką jest Evelyn, kobieta prowadząca ośrodek dla ofiar przemocy domowej. Pewnego dnia poznaje ona Angie i jej nastoletniego syna, Kyle'a, szukających pomocy w jej placówce. Evelyn szybko zauważa między nimi więź, jakiej brakuje jej w relacjach z własnym synem. Postanawia wziąć Kyle'a pod swoje skrzydła. W produkcji wystąpili m.in. Julianne Moore (Evelyn), Finn Wolfhard (Ziggy), Billy Bryk (Kyle), Alisha Boe (Lila), Jack Justice (Jackie), Jay O. Sanders (Roger), Catherine Haun (Cath), Sara Anne (Becky) oraz Annacheska Brown (Cyril). Zdjęcia kręcono w Albuquerque.