Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

W trójkącie (Triangle of Sadness)

Film premiera: 23.09.2022 , w Polsce: 06.01.2023

W trójkącie to opowieść o grupie pasażerów luksusowego jachtu, którzy w wyniku katastrofy trafiają na bezludną wyspę. Produkcja należy do gatunku komediodramatów. czytaj więcej

Film: W trójkącie

W trójkącie to opowieść o grupie pasażerów luksusowego jachtu, którzy w wyniku katastrofy trafiają na bezludną wyspę. Produkcja należy do gatunku komediodramatów.

W trójkącie jest komediodramatem wyreżyserowanym przez Rubena Östlunda (Turysta, The Square). Przedstawia on historię Carla i Yayi, pary modeli, którzy wyruszają na rejs luksusowym jachtem. Wraz z nimi uroków podróży zażywają m.in. rosyjski oligarcha, brytyjscy handlarze bronią oraz cała masa innych superzamożnych ludzi. Sielankę przerywa jednak sztorm, który doprowadza do zatonięcia statku. Przyzwyczajeni do wszelkiej maści udogodnień bogacze muszą się teraz walczyć o przetrwanie na bezludnej wyspie, a zwykła sprzątaczka staje się dla nich największym autorytetem. W produkcji wystąpili m.in. Harris Dickinson (Carl), Charlbi Dean (Yaya), Woody Harrelson (Kapitan), Zlatko Buric (Dimitry), Dolly De Leon (Abigail), Alicia Eriksson (Alicia), Oliver Ford Davies (Winston), Carolina Gynning (Ludmilla), Sunnyi Melles (Vera), Iris Berben (Therese) i Vicki Berlin (Paula).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.