Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

tick, tick...BOOM!

Film premiera: 11.11.2021

Tick, tick... Boom! skupia się na historii Jonathana, młodego kompozytora, który na kilka dni przed próbnym przedstawieniem musicalu jego autorstwa zaczyna zastanawiać się nad podjętymi w życiu wyborami. czytaj więcej

Więcej o tick, tick...BOOM!

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 19-21 listopada 2021 roku

W ten weekend subskrybenci platform streamingowych doczekają się kilku ciekawych premier serialowych, o których mówiło się już od dłuższego czasu. Poza tym mogą liczyć na pojawienie się nie mniej interesujących filmów, z którymi warto zapoznać się w wolne dni.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 19-21 listopada 2021 roku

Edyta Jastrzębska, 19 listopada 2021, 13:50

134446

Netflix z przytupem wchodzi w jesień. Kilkadziesiąt filmów z konkretną datą premiery

Ostatnie miesiące 2021 roku przyniosą ze sobą wiele filmów oryginalnych Netfliksa. Firma nie tylko zapowiedziała konkretne produkcje, ale i podzieliła się datami premier każdej z nich.

Netflix z przytupem wchodzi w jesień. Kilkadziesiąt filmów z konkretną datą premiery

Karol Laska , 25 sierpnia 2021, 13:40

132423

Film: tick, tick...BOOM!

Tick, tick... Boom! skupia się na historii Jonathana, młodego kompozytora, który na kilka dni przed próbnym przedstawieniem musicalu jego autorstwa zaczyna zastanawiać się nad podjętymi w życiu wyborami. Produkcję możemy zaliczyć do filmów muzycznych.

Tick, tick... Boom! to stworzony dla platformy Netflix musical, wyreżyserowany przez Lin-Manuela Mirandę (Hamilton). Powstał on na podstawie sztuki muzycznej Jonathana Larsona. Film opowiada historię Jonathana, dobiegającego trzydziestki kompozytora, żyjącego w Nowym Jorku na początku lat 90. XX wieku. Wkrótce ma odbyć się próbne przedstawienie musicalu jego autorstwa. Dni poprzedzające to wydarzenie stają się na Jonathana okazją do refleksji nad swoim życiem. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Andrew Garfielda (Jonathan), Vanessę Hudgens (Karessa Johnson), Alexandrę Shipp (Susan), Joshuę Henry'ego (Roger) i Bradleya Whitforda (Stephen Sondheim). Zdjęcia zrealizowano w Nowym Jorku.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun