Wędrująca Ziemia 2 (The Wandering Earth II)

Film (CN) premiera: 22.01.2023

Wędrująca Ziemia 2 to opowieść o ludzkości, która musi znaleźć sposób na ocalenie nękanej różnymi katastrofami Ziemi. Produkcja należy do gatunku filmów katastroficznych. czytaj więcej

Więcej o Wędrująca Ziemia 2

Pojawił się rywal Avatara? Ten film science-fiction odnosi pierwsze sukcesy

Istota wody odniosła wielki sukces. Podbił i nadal podbija kina na całym świecie. Pojawił się jednak film, który może stać się konkurencją dla produkcji Camerona.

Pojawił się rywal Avatara? Ten film science-fiction odnosi pierwsze sukcesy

Aleksandra Wosz, 26 stycznia 2023, 14:05

Pojawił się rywal Avatara? Ten film science-fiction odnosi pierwsze sukcesy

Film: Wędrująca Ziemia 2

Wędrująca Ziemia 2 to opowieść o ludzkości, która musi znaleźć sposób na ocalenie nękanej różnymi katastrofami Ziemi. Produkcja należy do gatunku filmów katastroficznych.

Wędrująca Ziemia 2 jest wyreżyserowanym przez Franta Gwo chińskim filmem katastroficznym, stanowiącym prequel produkcji z 2019 roku. Całość została oparta na powieści autorstwa Liu Cixina. Akcja tytułu dzieje się we względnie niedalekiej przyszłości. Nasz układ słoneczny zaczyna dotykać seria katastrof, na czele z umierającym Słońcem. Naukowcy muszą znaleźć rozwiązanie tego problemu. Rozpoczyna się desperacka walka z czasem, której stawką jest przetrwanie całego gatunku. W produkcji wystąpili m.in. Andy Lau (Tu Hengyu), Jing Wu (Liu Peiqiang), Zina Blahusova (Judith Hogan), Zhi Wang (Han Duoduo), Jeremiah Blakely (Astronauta), Matias Lorieri (Astronauta), Yanmanzi Zhu (Hao Xiaoxi), Li Ning (Ma Zhao), Xuejian Li (Zhou Zhezhi) oraz Yi Sha (Zhang Peng). Zdjęcia kręcono m.in. w Quingado.

Zobacz zwiastun