Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Nieobliczalni 2 (The Takedown)

Film premiera: 06.05.2022

Nieobliczalni 2 (The Takedown) to komedia kryminalna opowiadająca o perypetiach dwóch policjantów z zupełnie innej bajki. Wspólnie muszą oni rozwiązać sprawę, za którą stoi zakrojony na szeroką skalę spisek. czytaj więcej

Film: Nieobliczalni 2

Nieobliczalni 2 (The Takedown) to komedia kryminalna opowiadająca o perypetiach dwóch policjantów z zupełnie innej bajki. Wspólnie muszą oni rozwiązać sprawę, za którą stoi zakrojony na szeroką skalę spisek.

Nieobliczalni 2 jest wyprodukowaną dla platformy Netflix komedią kryminalną, za reżyserię której odpowiada Louis Leterrier (Iluzja, Transporter, Niesamowity Hulk). Stanowi on sequel produkcji z 2012 roku. Głównymi bohaterami opowieści są Ousmane Diakité i François Monge, para policjantów mająca zupełnie odmienne metody działania. Ten pierwszy jest lekkoduchem, a drugi preferuje bardziej trzymanie się zasad. Obaj spotykają się po latach. Mają oni poprowadzić śledztwo w sprawie narkotyków, lecz szybko trafiają na ślad większego spisku. Na szczęście jednak w starciu z przestępczością zyskają oni nową sojuszniczkę. W produkcji wystąpili między innymi Omar Sy (Ousmane Diakité), Laurent Lafitte (François Monge), Izďa Higelin (Alice), Dimitri Storoge (Brunner) i Caroline Mathieu (Caroline). Zdjęcia kręcono w Paryżu i regionie Rodan-Alpy.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.