Przybłędy (The Strays)

Film (GB) premiera: 17.02.2023

The Strays opowiada historię pewnej kobiety, której spokojne życie zaczyna się rozpadać, gdy na przedmieściach, gdzie żyje, pojawia się para obcych ludzi. Produkcja należy do gatunku thrillerów. czytaj więcej

Więcej o Przybłędy

Sprawdzamy, co widzowie myślą o Przybłędach Netflixa

Przybłędy to produkcja, która niedawno zadebiutowała na Netfliksie. Brytyjski thriller nie zdobył przychylności widzów, co zostało wyrażone w opiniach. Sprawdziliśmy, co przeszkadzało im w filmie.

Sprawdzamy, co widzowie myślą o Przybłędach Netflixa

Zbigniew Woźnicki, 6 marca 2023, 20:38

Sprawdzamy, co widzowie myślą o Przybłędach Netflixa

Film: Przybłędy

The Strays opowiada historię pewnej kobiety, której spokojne życie zaczyna się rozpadać, gdy na przedmieściach, gdzie żyje, pojawia się para obcych ludzi. Produkcja należy do gatunku thrillerów.

The Strays jest thrillerem wyprodukowanym dla platformy Netflix, wyreżyserowanym przez Nathaniela Martello-White'a (Cla'am). Akcja tytułu toczy się na spokojnych przedmieściach. Tam swoje idylliczne życie toczy Neve. Ma rodzinę i pracuje w prywatnej szkole. Nagle jednak zaczyna zauważać dziwną parę – kobietę i mężczyznę. Pojawiają się oni niespodziewanie w różnych momentach i budzą w kobiecie olbrzymi niepokój. Pojawienie się tych ludzi sprawia, że na wierzch zaczynają wypływać pewne mroczne sekrety. W produkcji wystąpili m.in. Ashley Madekwe, Justin Salinger, Michael Warburton, Caroline Martin, Bukky Bakray, Rob Jarvis, Jorden Myrie, Tom Andrews oraz Samuel Paul Small. Zdjęcia kręcono w Londynie.

Zobacz zwiastun