Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

The Social Network

Film premiera: 01.10.2010

Wyreżyserowany przez Davida Finchera film The Social Network to fascynująca historia nowego rodzaju kulturowej ewolucji. czytaj więcej

Więcej o The Social Network

Netflix w październiku – m.in. El Camino: Film Breaking Bad i Riverdale

Udostępniona została lista tytułów, które trafią w przyszłym miesiącu na Netfliksa. W październiku będziemy mogli zobaczyć między innymi El Camino: Film Breaking Bad, Życie z samym sobą oraz The Social Network. Nie zabraknie także serialowych nowości, wśród których znajdziemy kolejne sezony Peaky Blinders, Riverdale oraz Żywych trupów.

Netflix w październiku – m.in. El Camino: Film Breaking Bad i Riverdale

Agnieszka Adamus, 19 września 2019, 08:47

117707

Film: The Social Network

Wyreżyserowany przez Davida Finchera film The Social Network to fascynująca historia nowego rodzaju kulturowej ewolucji. To opowieść o młodym geniuszu, który zainicjował rewolucję i zmienił oblicze ludzkich interakcji nie tylko w swoim pokoleniu, ale być może na zawsze. Przesiąknięty emocjonalną brutalnością i swoistym humorem, ten mistrzowsko zrealizowany film jest kroniką powstawania portalu Facebook oraz zapiskiem z wojny o prawo do jego własności, która rozpętała się po nieoczekiwanym, spektakularnym sukcesie nowej strony internetowej. Wybitnie przenikliwy scenariusz Aarona Sorkina i genialna obsada, wśród której znajdują się Jesse Eisenberg, Andrew Garfield i Justin Timberlake to bezdyskusyjne atuty produkcji The Social Network, dzięki której zobaczysz narodziny pomysłu, który utkał nową strukturę społeczną, rozplątując jednocześnie więzi przyjaźni między swoimi twórcami.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.