Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Pasja: Wskrzeszenie (The Passion of the Christ: Resurrection)

Film

Pasja: Wskrzeszenie skupia się na losach Jezusa, który tuż po ukrzyżowaniu zstępuje do piekieł, by wybawić z niego starotestamentowych proroków. Produkcja należy do gatunku filmów biblijnych. czytaj więcej

Więcej o Pasja: Wskrzeszenie

Jezus wkrótce wróci do kin? Zdjęcia do Pasji 2 ponoć jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku mają rozpocząć się zdjęcia do kontynuacji Pasji z 2004 roku. Za kamerą sequela ponownie ujrzymy Mela Gibsona.

Jezus wkrótce wróci do kin? Zdjęcia do Pasji 2 ponoć jeszcze w tym roku

grim_reaper, 16 stycznia 2023, 09:34

146797

Film: Pasja: Wskrzeszenie

Pasja: Wskrzeszenie skupia się na losach Jezusa, który tuż po ukrzyżowaniu zstępuje do piekieł, by wybawić z niego starotestamentowych proroków. Produkcja należy do gatunku filmów biblijnych.

Pasja: Wskrzeszenie jest filmem biblijnym wyreżyserowanym przez Mela Gibsona (Braveheart, Apocalypto), stanowiącym sequel Pasji z 2004 roku. Głównym bohaterem opowieści jest Jezus Chrystus, który po śmierci na krzyżu zstępuje do piekieł. Jego zadaniem jest wybawienie przebywających tam starotestamentowych proroków i tych, którzy nie mieli okazji za życia poznać jego przesłania. W produkcji wystąpili m.in. Jim Caviezel (Jezus), Maia Morgenstern (Maria), Christo Jivkov (Jan) oraz Francesco De Vito (Piotr). Zdjęcia kręcono m.in. w Rzymie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.