Epoka Lodowcowa Przygody Dzikiego Bucka (The Ice Age Adventures of Buck Wild)

Film (US) premiera: 28.01.2022

Epoka Lodowcowa: Przygody Dzikiego Bucka to film animowany opowiadający o perypetiach żyjącej w epoce prehistorycznej tytułowej łasicy, która w towarzystwie braci oposów stawia czoła dinozaurom zamieszkującym Zaginiony Świat. czytaj więcej

Film: Epoka Lodowcowa Przygody Dzikiego Bucka

Epoka Lodowcowa: Przygody Dzikiego Bucka to film animowany opowiadający o perypetiach żyjącej w epoce prehistorycznej tytułowej łasicy, która w towarzystwie braci oposów stawia czoła dinozaurom zamieszkującym Zaginiony Świat. Produkcję możemy określić jako komedię dla młodszych widzów.

Epoka Lodowcowa: Przygody Dzikiego Bucka to wyprodukowany dla platformy Disney+ film animowany, zrealizowany w technice komputerowej. Jego reżyserem jest John C. Donkin. Całość stanowi kolejną odsłonę kultowego cyklu Epoka Lodowcowa. Tym razem mamy okazję śledzić przygody łasicy Dzikiego Bucka, który w towarzystwie braci oposów - Crasha i Eddiego – stara się odnalexć swoje miejsce w prehistorycznym świecie. Podczas wędrówki natrafiają oni na Zaginiony Świat zamieszkany przez dinozaury. Bohaterowie muszą stawić im czoła. Przy okazji spotkają także protagonistów poprzednich części, z mamutem Mańkiem i leniwcem Sidem na czele. W oryginalnej wersji językowej możemy usłyszeć między innymi Simona Pegga (Buck), Vincenta Tonga (Crash), Utkarsha Ambudkara (Orson), Seana Kenina (Maniek), Skyler'a Stone'a (Diego) i Dominique Jennings (Ellie).