Najmro. Kocha, kradnie, szanuje (The Getaway King)

Film (PL) premiera: 17.09.2021

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje opowiada opartą na faktach historię Zdzisława Najmrodzkiego, legendy półświatka PRL, który aż 29 razy wymykał się wymiarowi sprawiedliwości. Produkcję możemy zaliczyć do gatunku komedii akcji. Najmro. czytaj więcej

Więcej o Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Polskie filmy i seriale rządzą u nas na Netflixie

Mimo iż Netflix nie jest polską platformą streamingową, w ofercie ma pokaźną liczbę polskich produkcji. Wiele z nich cieszy się bardzo dużą popularnością nad Wisłą. Zobacz, które z nich skradły serca użytkowników Netflixa w naszym kraju.

Polskie filmy i seriale rządzą u nas na Netflixie

Ania Orzech, 22 marca 2022, 18:40

Polskie filmy i seriale rządzą u nas na Netflixie

Film: Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje opowiada opartą na faktach historię Zdzisława Najmrodzkiego, legendy półświatka PRL, który aż 29 razy wymykał się wymiarowi sprawiedliwości. Produkcję możemy zaliczyć do gatunku komedii akcji.

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje jest polską komedią, którą wyreżyserował Mateusz Rakowicz. Opowiada ona inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię Zdzisława Najmrodzkiego, żyjącego w czasach PRL legendarnego celebryty półświatka – obrabiającego pewexy, otaczającego się pięknymi kobietami i starającego się żyć pełnią życia. Był on znany z tego, że aż 29 razy wymknął się wymiarowi sprawiedliwości. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Dawida Ogrodnika (Zdzisław „Najmro” Najmrodzki), Roberta Więckiewicza (Barski), Jakuba Gierszała (Antos), Dorotę Kolak (Mira), Martę Wągrocką (Tereska) oraz Rafała Zawieruchę (Ujma). Zdjęcia kręcono w Warszawie, Krakowie i Zabrzu.