Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Stoned Alone

Film

Stoned Alone to opowieść o mężczyźnie, który w okolicach świąt postanawia odurzyć się marihuaną. Sprawia to, że wydaje mu się, iż ktoś próbuje obrabować jego dom. Produkcja należy do gatunku komedii. czytaj więcej

Więcej o Stoned Alone

Stoned Alone, czyli zjarany Kevin sam w domu w nowej odsłonie kultowej serii

Wytwórnia 20th Century Fox zamierza wrócić do znanej i uwielbianej przez wielu marki Sam w. Tym razem jednak nie w filmie familijnym, a komedii dla dorosłych. W produkcję zaangażowany jest między innymi Ryan Reynolds.

Stoned Alone, czyli zjarany Kevin sam w domu w nowej odsłonie kultowej serii

AlexB, 26 lipca 2018, 11:55

110383

Film: Stoned Alone

Stoned Alone to opowieść o mężczyźnie, który w okolicach świąt postanawia odurzyć się marihuaną. Sprawia to, że wydaje mu się, iż ktoś próbuje obrabować jego dom. Produkcja należy do gatunku komedii.

Stoned Alone to komedia, o której pierwszy raz można było usłyszeć w 2018 roku. Miała ona nawiązywać do kultowego cyklu znanego w Polsce jako Kevin sam w domu. Jej bohaterem byłby mężczyzna, który by się nieco zrelaksować w okolicach świąt decyduje na odurzenie marihuaną. Niestety, ma to pewne skutki uboczne. Otóż zaczyna mu się wydawać, że jego dom stał się celem włamywaczy. W produkcję zaangażowany miał być m.in. Ryan Reynolds.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.