Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Pajęcza Głowa (Spiderhead)

Film premiera: 17.06.2022

Pajęcza Głowa (Spiderhead) to thriller science-fiction w reżyserii Josepha Kosinskiego oparty na powieści George'a Saundersa o tym samym tytule. czytaj więcej

Więcej o Pajęcza Głowa

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 17-19 czerwca 2022 roku

Nowości z Disney+, a także między innymi Pajęcza Głowa i Ojciec panny młodej, to tylko niektóre ze streamingowych premier z tego tygodnia. Zebraliśmy dla Was tytuły warte uwagi w ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 17-19 czerwca 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 17 czerwca 2022, 10:30

139843

Nowości na Netflix - jest lista premier filmowych na lato 2022

Netflix ogłosił pełny plan premier filmowych przewidzianych na lato. Wśród wymienionych produkcji znajdziemy m.in. thriller sci-fi pt. Pajęcza Głowa z Chrisem Hemsworthem czy też The Gray Man, szpiegowską produkcję z Ryanem Goslingiem, Aną de Armas i Chrisem Evansem.

Nowości na Netflix - jest lista premier filmowych na lato 2022

Ignacy Kruk, 28 kwietnia 2022, 13:32

138272

Film: Pajęcza Głowa

Pajęcza Głowa (Spiderhead) to thriller science-fiction w reżyserii Josepha Kosinskiego oparty na powieści George'a Saundersa o tym samym tytule.

Akcja filmu Pajęcza Głowa toczy się w niedalekiej przyszłości i przedstawia losy dwóch skazańców, którzy otrzymują wybór pomiędzy więzieniem, a udaniem się do placówki naukowej, gdzie w zamian za skrócenie wyroku, będą musieli przyjmować różne eksperymentalne substancje działające na emocje. W rolach głównych: Chris Hemsworth, Miles Teller, Jurnee Smollett, Tess Haubrich, BeBe Bettencourt, Oznacz Paguio, Sam Delich, Joey Vieira, Daniel Reader, Ron Smyck, Stephen Tongun, Charles Parnell. Film dostępny w serwisie Netflix od 17 czerwca 2022 roku.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun