Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Spider-Man 3

Film premiera: 01.05.2007

Spider-Man 3 – trzecia część trylogii o Peterze Parkerze z Tobeyem Maguire’em w roli głównej. Tym razem Człowiek-Pająk musi zmierzyć się z naprawdę potężnymi przeciwnikami w postaci Venoma i Sandmana. czytaj więcej

Więcej o Spider-Man 3

10 głośnych filmów popsutych przez zakończenia

Tym razem przygotowaliśmy zestawienie dziesięciu tak fatalnych zakończeń, że zaburzyły one postrzeganie naprawdę świetnych filmów.

10 głośnych filmów popsutych przez zakończenia

Jan Tracz, 20 listopada 2021, 09:30

3240

Słaby film, świetny fanowski remake

Historia kinematografii przyzwyczaiła nas już do tego, że wiele wysokobudżetowych filmów okazuje się artystycznymi porażkami. Era Internetu przyniosła jednak sposób na naprawienie słabych produkcji – są nimi fanowskie remaki. A oto ich przykłady.

Słaby film, świetny fanowski remake

Karol Laska , 27 maja 2021, 09:30

2960

Prequele Star Wars i inne filmy, które pokochaliśmy po latach

Kiedy do kin wchodziło Mroczne widmo, świat zalała fala krytyki. Dostało się między innymi Jar Jar Binksowi czy familijnej konwencji opowieści. Po latach jednak nie tylko doceniono, ale i pokochano prequele.

Prequele Star Wars i inne filmy, które pokochaliśmy po latach

Marek Jura, 30 stycznia 2021, 09:30

2793

Reżyser Doctora Strange'a mówi, że wszystkie Spider-Many to MCU

Scott Derrickson został zapytany, czy Spider-Man: Into the Spider-Verse jest częścią Marvel Cinematic Universe. Jego odpowiedź wywołała duże spekulacje.

Reżyser Doctora Strange'a mówi, że wszystkie Spider-Many to MCU

EnVakker, 25 listopada 2020, 13:10

126476

Takiego Venoma prawie zobaczyliśmy w Spider-Manie

Okazuje się, że Venom w filmie Spider-Man 3 miał być początkowo animatronikiem. Dopiero później odrzucono ten pomysł na rzecz CGI.

Takiego Venoma prawie zobaczyliśmy w Spider-Manie

Karol Laska , 13 lipca 2020, 12:51

123385

Film: Spider-Man 3

Spider-Man 3 – trzecia część trylogii o Peterze Parkerze z Tobeyem Maguire’em w roli głównej. Tym razem Człowiek-Pająk musi zmierzyć się z naprawdę potężnymi przeciwnikami w postaci Venoma i Sandmana. W pełnej akcji superprodukcji, Parker znów próbuje pogodzić swoją miłość do Mary Jane, z obowiązkami strażnika sprawiedliwości Nowego Jorku.

Spider-Man, jeden z najpopularniejszych superbohaterów Marvela, w ostatniej odsłonie trylogii przechodzi dużą przemianę, gdy atakuje go tajemniczy organizm z kosmosu. Parker zyskuje dzięki niemu większą siłę, ale z drugiej strony pozaziemski element wzmacnia jego negatywne cechy. Superbohater musi zmierzyć się zarówno ze swoimi przeciwnikami, jak i własnymi wadami, które przez kosmiczny symbiont stały się o wiele bardziej wyraźne. W filmie wystąpili m.in. Tobey Maguire (Peter Parker), Kirsten Dunst (Mary Jane Watson), James Franco (Harry Osborn) i J.K. Simmons (J. Jonah Jameson). Za reżyserię odpowiadał Sam Raimi, a scenariusz napisało trzech twórców - Alvin Sargent, Sam Raimi i Ivan Raimi. Film kręcono dla Sony m.in. w Culver City w Kalifornii oraz w Nowym Jorku.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun