Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Goście (Speak No Evil)

Film premiera: 17.03.2022 , w Polsce: 11.11.2022

Film Goście (Speak No Evil) jest opowieścią o duńskiej rodzinie, która odwiedza swoich holenderskich znajomych poznanych na wakacjach. Szybko atmosfera zaczyna się robić mocno nieprzyjemna. czytaj więcej

Film: Goście

Film Goście (Speak No Evil) jest opowieścią o duńskiej rodzinie, która odwiedza swoich holenderskich znajomych poznanych na wakacjach. Szybko atmosfera zaczyna się robić mocno nieprzyjemna.

Goście jest duńsko-holenderskim thrillerem z elementami dramatu w reżyserii Christiana Tafdrupa (Rodzice, Przebudzenie, Straszna kobieta). Głównymi bohaterami opowieści jest pewna duńska rodzina, która wybiera się w podróż do Holandii. Jej celem są odwiedziny u jej znajomych poznanych podczas wakacji. To, co w zamierzeniu miało być sielankowym weekendem, szybko zaczyna się psuć, gdy z winy gospodarzy atmosfera robi się coraz bardziej nieprzyjemna. W produkcji wystąpili m.in. Morten Burian (Bjřrn), Sidsel Siem Koch (Louise), Fedja van Huęt (Patrick), Karina Smulders (Karin), Liva Forsberg (Agnes), Marius Damslev (Abel) i Jesper Dupont (Jonas). Zdjęcia kręcono we Włoszech, Danii oraz Holandii.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.