Wystrzałowe wesele (Shotgun Wedding)

Film premiera: 28.12.2022 , w Polsce: 05.01.2023

Wystrzałowe wesele jest opowieścią o młodej parze, której wymarzone wesele na tropikalnej wyspie zostaje zakłócone przez grupę porywaczy. Nowożeńcom pozostaje tylko jedno - chwycić za broń. czytaj więcej

Więcej o Wystrzałowe wesele

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 7-9 lipca 2023 roku

Wśród nowości z tego tygodnia znajdzie się coś dla każdego – trochę humoru, akcji, a także dramatu. Przekonajcie się, co obejrzeć w ten weekend.

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 7-9 lipca 2023 roku

Edyta Jastrzębska, 6 lipca 2023, 16:00

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 7-9 lipca 2023 roku

Film: Wystrzałowe wesele

Wystrzałowe wesele jest opowieścią o młodej parze, której wymarzone wesele na tropikalnej wyspie zostaje zakłócone przez grupę porywaczy. Nowożeńcom pozostaje tylko jedno - chwycić za broń.

Wystrzałowe wesele jest wyreżyserowaną przez Jasona Moore'a komedią, która została wyprodukowana dla platformy Amazon Prime Video. Głównymi bohaterami są Tom i Darcy, którzy organizują wesele w obliczu ich słabnącego uczucia. Nie jest to jednak jedyny problem, z którym muszą się zmierzyć. Uroczystość zostaje bowiem zakłócona przez grupę porywacze. Młoda para musi współpracować, by ocalić swoich bliskich. Przy okazji odkryją, dlaczego w ogóle się w sobie zakochali. W produkcji wystąpili m.in. Jennifer Lopez (Darcy Rivera), Josh Duhamel (Tom Fowler), Lenny Kravitz (Sean Hawkins), Jennifer Coolidge (Carol Fowler), Sonia Braga (Renata Ortiz), Cheech Marin (Robert Rivera), D'Arcy Carden (Harriet), Callie Hernandez (Jamie Rivera) oraz Desmin Borges (Ricky Silver). Zdjęcia kręcono m.in. w Bostonie i na Dominikanie.