Rainbow Six

Film

Adaptacja filmowa popularnej powieści Toma Clancy'ego "Rainbow Six" z Michaelem B. Jordanem w roli lidera elitarnej jednostki antyterrorystycznej znanej jako Rainbow. czytaj więcej

Więcej o Rainbow Six

Za kamerą Rainbow Six z Michaelem B. Jordanem stanie reżyser Johna Wicka

Wytwórnia Paramount Pictures potwierdziła prace nad filmową wersją Rainbow Six. Poznaliśmy nazwisko reżysera, który stanie za kamerą produkcji.

Za kamerą Rainbow Six z Michaelem B. Jordanem stanie reżyser Johna Wicka

Nicek, 18 stycznia 2023, 13:01

Za kamerą Rainbow Six z Michaelem B. Jordanem stanie reżyser Johna Wicka

Film: Rainbow Six

Adaptacja filmowa popularnej powieści Toma Clancy'ego "Rainbow Six" z Michaelem B. Jordanem w roli lidera elitarnej jednostki antyterrorystycznej znanej jako Rainbow. Film może opowiadać o wysiłkach Rainbow w zatrzymaniu serii zorganizowanych ataków terrorystycznych na wiele celów na całym świecie, gdzie postać Jordana prowadziłaby zespół wysoce wykwalifikowanych operatorów w wyścigu z czasem, by zapobiec dalszej dewastacji. Po drodze zespół musiałby radzić sobie z złożonymi napięciami geopolitycznymi i osobistymi konfliktami w swoich szeregach, a także stawiać czoła bezwzględnym i sprytnym wrogom. Film mógłby uwzględniać elementy taktycznej rozgrywki z serii gier "Rainbow Six" Ubisoftu, takie jak planowanie strategii, współpraca zespołowa i specjalistyczne wyposażenie, jednocześnie dostarczając intensywnej akcji i napięcia godnych nowoczesnego thrillera. Dzięki charyzmie Jordana i sygnowanemu przez serię połączeniu strategii i akcji, film mógłby być ekscytującym i wciągającym doświadczeniem zarówno dla fanów powieści i gier, jak i dla nowych widzów.