Bezdech (No Limit)

Film premiera: 09.09.2022

Bezdech jest opowieścią o pewnej młodej kobiecie, która w pogoni za miłością rzuca studia i przenosi się na południe Francji, by trenować niebezpieczną sztukę freedivingu, czyli nurkowaniu na samym wstrzymanym oddechu, bez żadnego tlenu. czytaj więcej

Film: Bezdech

Bezdech jest opowieścią o pewnej młodej kobiecie, która w pogoni za miłością rzuca studia i przenosi się na południe Francji, by trenować niebezpieczną sztukę freedivingu, czyli nurkowaniu na samym wstrzymanym oddechu, bez żadnego tlenu.

Bezdech to wyprodukowany dla platformy Netflix francuski melodramat w reżyserii Davida M. Rosenthala (Czysty strzał, Idealny facet). Jego główną bohaterką jest Roxana Aubrey, młoda kobieta, która zakochuje się w Pascalu Gauthierze, mistrzu świata we freedivingu. Dla niego Roxana rzuca studia i przenosi się na południe Francji, by wraz z ukochanym trenować ten niebezpieczny sport. Z jednych zawodów na drugie dziewczyna przekracza kolejne swoje granice, co jednak jednocześnie oznacza, że niebezpieczeństwo cały czas rośnie. W produkcji wystąpili m.in. Camille Rowe (Roxana), Sofiane Zermani (Pascal), César Domboy (Tom), Zacharie Chasseriaud (Sacha), Jonas Dinal (Gendarme), Johakim Mejri (Jacques) oraz Natalie Mitson (Naomi). Zdjęcia kręcono na Lazurowym Wybrzeżu we Francji.