Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Pani Harris jedzie do Paryża (Mrs. Harris Goes to Paris)

Film premiera: 15.06.2022

Mrs. Harris Goes to Paris to historia owdowiałej sprzątaczki, która popada w obsesję na punkcie sukni z kolekcji Diora. Postanawia, że koniecznie musi mieć taką samą. Produkcja należy do gatunku dramatów. czytaj więcej

Film: Pani Harris jedzie do Paryża

Mrs. Harris Goes to Paris to historia owdowiałej sprzątaczki, która popada w obsesję na punkcie sukni z kolekcji Diora. Postanawia, że koniecznie musi mieć taką samą. Produkcja należy do gatunku dramatów.

Pani Harris jedzie do Paryża jest dramatem wyreżyserowanym przez Anthony'ego Fabiana (Skóra), stworzony we współpracy z domem mody Dior. Jest on oparty na książce Mrs. 'Arris Goes to Paris autorstwa Paula Gallico. Główną bohaterką opowieści jest tytułowa pani Harris, owdowiała sprzątaczka mieszkająca w Londynie w latach 50. ubiegłego wieku. Kobieta zostaje zauroczona najnowszą sukienką z kolekcji Diora. Jej celem życiowym jest zdobycie takiej samej. Pracuje w pocie czoła, odejmuje sobie od ust i uprawia hazard, by tylko zdobyć odpowiednie fundusze. W końcu wyrusza na podróż swojego życia, do Paryża, która zmieni nie tylko ją, ale również całą historię Dior. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Lesley Manville (Ada Harris), Jasona Isaacsa (Archie), Rose Williams (Pamela Penrose), Isabelle Huppert (Claudine Colbert), Lucasa Bravo (André Fauvel), Albę Baptistę (Natasha), Lamberta Wilsona (Marquis de Chassagne) i Annę Chancellor (Lady Dant).

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.