Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Moonshot

Film premiera: 31.03.2022

Moonshot to opowieść o parze studentów, których ukochani znajdują się na Marsie. Wyruszają oni w podróż kosmiczną, by do nich dołączyć. Produkcja łączy elementy science-fiction i komedii romantycznej. czytaj więcej

Więcej o Moonshot

Zmiany w marcowych nowościach HBO Max

HBO Max wprowadziło zmiany w polskim serwisie. Korekty dotyczą nowości, które już ukazały się bądź dopiero trafią na platformę. Pełną listę znajdziecie poniżej.

Zmiany w marcowych nowościach HBO Max

Patryk Kubiak, 25 marca 2022, 15:00

137360

Film: Moonshot

Moonshot to opowieść o parze studentów, których ukochani znajdują się na Marsie. Wyruszają oni w podróż kosmiczną, by do nich dołączyć. Produkcja łączy elementy science-fiction i komedii romantycznej.

Moonshot to wyprodukowana dla platformy HBO Max dość nietypowa komedia romantyczna. Jej reżyserem jest Christopher Winterbauer (Wyrm). Akcja tytułu rozgrywa się w przyszłości, gdy Mars został skolonizowany. Na Czerwonej Planecie znajdują się między innymi ukochani dwójki studentów. Aby do nich dołączyć, bohaterowie wkradają się na pokład promu kosmicznego. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Masona Goodinga, Cole'a Sprouse'a, Zacha Braffa, Lanę Condor, Lukasa Gage'a, Michelle Buteau oraz Emily Rudd. Zdjęcia kręcono w Atlancie.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.