Minionki (Minions)

Film premiera: 17.06.2015

Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. czytaj więcej

Więcej o Minionki

FILMag #43 – Jurassic World, San Andreas i Minionki

Festiwal w Cannes dopiero się skończył, nie możemy więc zbyt szybko wchodzić w tematykę poważnego kina. Lato na ekranach nadal trwa: Jurassic World i San Andreas zaspokoją potrzebę filmów pełnych rozmachu, a Minionki i Szpieg dostarczą nieco radości.

FILMag #43 – Jurassic World, San Andreas i Minionki

eJay & fsm, 31 maja 2015, 14:01

FILMag #43 – Jurassic World, San Andreas i Minionki

Film: Minionki

Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett Overkill (w wersji oryginalnej głosu użyczyła jej Sandra Bullock), pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja.

Zobacz zwiastun

Minionki - trailer filmu #2 (PL)

Minionki - trailer filmu #1 (PL)