Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Metal Lords

Film premiera: 08.04.2022

Metal Lords jest filmem opowiadającym o grupie nastoletnich wyrzutków, którzy marzą o zostaniu gwiazdami metalu. Robią oni co mogą, by wygrać Bitwę Zespołów. Produkcja jest komediodramatem muzycznym. czytaj więcej

Więcej o Metal Lords

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 8-10 kwietnia 2022 roku

Drugi weekend kwietnia subskrybenci serwisów VoD mogą spędzić przy piątym sezonie Szkoły dla elity, Legionie samobójców od Jamesa Gunna lub kilku innych nowościach, jak na przykład Metal Lords od jednego z twórców Gry o tron.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 8-10 kwietnia 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 8 kwietnia 2022, 10:12

137710

Film: Metal Lords

Metal Lords jest filmem opowiadającym o grupie nastoletnich wyrzutków, którzy marzą o zostaniu gwiazdami metalu. Robią oni co mogą, by wygrać Bitwę Zespołów. Produkcja jest komediodramatem muzycznym.

Metal Lords to wyreżyserowany przez Petera Solletta (Vinyl, Tytuł do praw) i napisany przez D.B. Weissa (Gra o tron) komediodramat muzyczny, wyprodukowany dla platformy Netflix. Opowiada on historię dwójki nastoletnich wyrzutków. Interesują się oni heavy metalem i zakładają zespół grający właśnie taką muzykę. Trzecim jego członkiem zostaje dziewczyna grająca na wiolonczeli. Cała trójka musi nauczyć się współpracować, by wygrać wielką Bitwę Zespołów. W produkcji wystąpili między innymi Jaeden Martell (Kevin Schlieb), Isis Hainsworth (Emily Spector), Adrian Greensmith (Hunter Sylvester), Noah Urrea (Clay Moss), Brett Gelman (Dr Sylvester), Katie O'Grady (Laurie Schlieb), Sufe Bradshaw (Dean Swanson) i Joe Manganiello. Zdjęcia kręcono w Portland.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.