Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Sekret Madeleine Collins (Madeleine Collins)

Film premiera: 22.12.2021 , w Polsce: 17.06.2022

Judith to kobieta, która prowadzi podwójne życie – jedno w Szwajcarii, drugie we Francji. W każdym z tych miejsc ma innego partnera i dzieci. Nie trzeba wielu czasu aż wszystko zacznie wymykać się spod kontroli. czytaj więcej

Film: Sekret Madeleine Collins

Judith to kobieta, która prowadzi podwójne życie – jedno w Szwajcarii, drugie we Francji. W każdym z tych miejsc ma innego partnera i dzieci. Nie trzeba wielu czasu aż wszystko zacznie wymykać się spod kontroli.

Sekret Madeleine Collins to francuski thriller reżyserii Antoine Barraud. Judith od wielu lat prowadzi podwójne życie i podróżuje pomiędzy Francją a Szwajcarią. W Szwajcarii żyje ze swoim partnerem Abdelem i córką. Po francuskiej stronie jest to Melvil i dwójka synów. Kiedy rozdarta pomiędzy dwoma światami Madeleine traci kontrolę, wszystkie tajemnice powoli wychodzą na jaw. To jednak nie powstrzymuje jej przed brnięciem w dalsze kłamstwa. W rolach głównych Virginie Efira (jako Judith Fauvet), Bruno Salomone (jako Melvil Fauvet), Quim Gutiérrez (jako Abdel Soriano).

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.