Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Iron Sky: Rzesza Kontratakuje (Iron Sky)

Film premiera: 10.03.2012

Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. czytaj więcej

Więcej o Iron Sky: Rzesza Kontratakuje

Nie tylko JoJo Rabbit – najdziwniejsze występy Hitlera w filmach i serialach

24 stycznia do polskich kin wchodzi film Jojo Rabbit, komedia o chłopcu, którego wyobrażonym przyjacielem jest sam Adolf Hitler (Taika Waititi). A oto dziesięć innych najdziwniejszych okoliczności, w których dyktator wystąpił na srebrnym ekranie.

Nie tylko JoJo Rabbit – najdziwniejsze występy Hitlera w filmach i serialach

Nina Wum, 25 stycznia 2020, 11:30

2259

UFO, okultyzm i brak Holocaustu – naziści w popkulturze

Jak naziści znaleźli się na Księżycu? Jakie okultystyczne obrzędy uprawiano za murami zamku Wewelsburg i po co SS-mani ruszyli z ekspedycją do Tybetu? Pomóżcie nam tropić nazistów.

UFO, okultyzm i brak Holocaustu  – naziści w popkulturze

Maciej Pawlikowski, 28 października 2017, 11:52

1515

FILMag #4 - piraci grają w statki z nazistami

Rihanna i naziści prosto z Księżyca – takie rzeczy tylko w FILMagu! W kwietniu w kinach Piraci!, adaptacja gry w statki czyli Battleship: Bitwa o Ziemię oraz dwie skrajnie różne komedie Four Lions oraz Iron Sky.

FILMag #4 - piraci grają w statki z nazistami

eJay & fsm, 24 marca 2012, 14:58

794

Film: Iron Sky: Rzesza Kontratakuje

Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Wkrótce po ciemnej stronie srebrnego globu powstanie tajna baza, w której hitlerowcy rozpoczną realizację diabelskiego planu zemsty. W 2018 roku Ziemia stanie się celem kontrataku imperium fuhrera, zapoczątkowanego przez "meteorblitzkrieg", który skalą zniszczeń przyćmi nawet kosmiczną zagładę z "Dnia Niepodległości". W mrożącej krew w żyłach i śmiech na twarzach widzów roli charyzmatycznego wodza nazistów wystąpił demoniczny Udo Kier - ulubiony aktor Larsa Von Triera i Wima Wendersa. [opis dystrybutora dvd]

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun