Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Hotel Transylwania 4 (Hotel Transylvania: Transformania)

Film premiera: 25.02.2022

Hotel Transylwania: Transformania to film animowany przeznaczony głównie dla młodszych widzów, opowiadający o szalonych przygodach grupy potworów z Drakulą na czele. czytaj więcej

Więcej o Hotel Transylwania 4

Najlepsze filmy 2022 roku, nasze top 10

Kino nie znosi próżni, więc i świetnych filmowych doznań mieliśmy już w tym roku w bród. Listę wybitnych produkcji 2022 roku można by właściwie już zamknąć, a i tak prezentowałaby się ona godnie. Oto – jak dotychczas – najlepsze filmy tego roku!

Najlepsze filmy 2022 roku, nasze top 10

Patryk Kubiak, 25 marca 2022, 09:21

137285

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 14-16 stycznia 2022 roku

Kolejny styczniowy tydzień przyniósł subskrybentom platform VoD następne sezony popularnych produkcji, takich jak Euforia i After Life, a także parę nowych tytułów oraz czwartą część filmu animowanego przeznaczonego nie tylko dla najmłodszych.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 14-16 stycznia 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 14 stycznia 2022, 13:30

135641

Venom 2 ponownie opóźniony

Premiera Venom 2: Carnage znów nam ucieka. Sony Pictures zdecydowało się na ponowne opóźnienie daty premiery kontynuacji filmu ze znanym symbiotem.

Venom 2 ponownie opóźniony

Entelarmer, 13 sierpnia 2021, 13:35

132178

Film: Hotel Transylwania 4

Hotel Transylwania: Transformania to film animowany przeznaczony głównie dla młodszych widzów, opowiadający o szalonych przygodach grupy potworów z Drakulą na czele. Tym razem rzeczony wampir musi znaleźć antidotum, które pozwoli mu i jego przyjaciołom ponownie zmienić się w monstra po transformacji w ludzi.

Hotel Transylwania: Transformania to czwarta odsłona popularnego cyklu filmów animowanych. Jej reżyserami są Derek Drymon i Jennifer Kluska. Głównymi bohaterami produkcji są doskonale znani wampir Drakula, grupa przyjacielskich potworów oraz ich znajomy, człowiek Johnny. Pewnego dnia tajemniczy wynalazek Van Helsinga wariuje i zamienia wszystkie monstra w ludzi, a Johnny'ego – w smokopodobnego stwora. Cała grupa musi zatem wyruszyć na poszukiwanie antidotum, które będzie w stanie odwrócić transformację, zanim się ona utrwali. W oryginalnej wersji językowej możemy usłyszeć między innymi Andy'ego Samberga (Johnny), Selenę Gomez (Mavis), Kathryn Hahn (Ericka), Jima Gaffigana (Van Helsing), Steve'a Buscemiego (Wayne), Molly Shannon (Wanda), Davida Spade'a (Niewidzialny człowiek), Keegana-Michaela Key'a (Murray) oraz Briana Hulla (Dracula).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun