Dobranoc, mamusiu (Goodnight Mommy) - 2022

Film premiera: 16.09.2022

Dobranoc, mamusiu opowiada historię braci bliźniaków, którzy po przyjeździe do wiejskiego domu swojej matki zastają ją z zabandażowaną twarzą. Chłopcy zaczynają podejrzewać, że nie jest to tak naprawdę ich rodzicielka. czytaj więcej

Więcej o Dobranoc, mamusiu

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 23-25 września 2022 roku

Andor zadebiutował zatem czeka nas powrót do świata Star Wars. Wśród streamingowych premier z tego tygodnia pojawiły się również inne ciekawe nowości i nieco starsze produkcje, do których warto wrócić lub dopiero zapoznać się z nimi. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 23-25 września 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 23 września 2022, 11:15

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 23-25 września 2022 roku

Film: Dobranoc, mamusiu

Dobranoc, mamusiu opowiada historię braci bliźniaków, którzy po przyjeździe do wiejskiego domu swojej matki zastają ją z zabandażowaną twarzą. Chłopcy zaczynają podejrzewać, że nie jest to tak naprawdę ich rodzicielka.

Dobranoc mamusiu jest thrillerem wyreżyserowanym przez Matta Sobela (Nowy smak wiśni, Zabierz mnie nad rzekę), który powstał dla platformy Amazon Prime Video. Tytuł stanowi amerykański remake austriackiego filmu Widzę, widzę z 2014 roku. Głównymi bohaterami produkcji są Elias i Lucas, którzy przybywają do wiejskiego domu swojej matki po okresie rozłąki. Zastają jednak swoją rodzicielkę z zabandażowaną twarzą. Co gorsza, kobieta zaczyna zachowywać się dość osobliwie. Chłopcy zaczynają podejrzewać, że nie jest ona osobą, za którą się podaje. W produkcji wystąpili Naomi Watts (Matka), Cameron Crovetti (Elias), Nicholas Crovetti (Lucas), Peter Hermann (Ojciec), Jeremy Bobb (Gary) oraz Crystal Lucas-Perry (Sandy). Zdjęcia kręcono m.in. w Nowym Jorku.

Zobacz zwiastun