Fullmetal Alchemist: The Final Alchemy

Film (JP) premiera: 24.06.2022

Fullmetal Alchemist: The Final Alchemy to film w reżyserii Fumihiko Sori będący kontynuacją i jednocześnie zakończeniem historii przedstawionej w Fullmetal Alchemist bazującym na mandze autorstwa Hiromu Arakawy o tym samym tytule. czytaj więcej

Więcej o Fullmetal Alchemist: The Final Alchemy

Netflix na wrzesień 2022 - lista seriali i filmów

Jeśli ktoś martwił się, że we wrześniu nie będzie miał co oglądać na Netflixie, to może odetchnąć z ulgą. Koniec lata i początek jesieni przyniosą mocne premiery. Między innymi Blondynka opowiadająca historię Marilyn Monroe oraz Cyberpunk: Edgerunners, czyli serial animowany umieszczony w uniwersum kultowej gry RPG.

Netflix na wrzesień 2022 - lista seriali i filmów

Zbigniew Woźnicki, 28 sierpnia 2022, 20:35

Netflix na wrzesień 2022 - lista seriali i filmów

Film: Fullmetal Alchemist: The Final Alchemy

Fullmetal Alchemist: The Final Alchemy to film w reżyserii Fumihiko Sori będący kontynuacją i jednocześnie zakończeniem historii przedstawionej w Fullmetal Alchemist bazującym na mandze autorstwa Hiromu Arakawy o tym samym tytule.

Fullmetal Alchemist: The Final Alchemy przedstawia dalsze losy braci Elrików, których długa i kręta droga dobiega końca. Jednak zanim to nastąpi, muszą zmierzyć z zagrażającym całemu krajowi złu nie z tego świata. W rolach głównych: Ryosuke Yamada, Atomu Mizuishi, Tsubasa Honda, Kanata Hongo, Yuina Kuroshima, Mackenyu, Misako Renbutsu, Ryuta Sato, Hiroshi Tachi, Yuki Yamada, Shinji Uchiyama. Film dostępny jest w serwisie Netflix od 24 września 2022 roku.