Doctor Who: The 60th Anniversary Special

Film premiera: 23.11.2023

Doctor Who: The 60th Anniversary Special skupia się na przygodach tytułowego Doktora, który ponownie łączy siły z Donną Noble i przeżywa niezwykłe przygody. Produkcja należy do gatunku science fiction. czytaj więcej

Więcej o Doctor Who: The 60th Anniversary Special

Oto, kiedy specjalne odcinki Doktora Who z okazji 60. rocznicy trafią na Disney Plus

Doktor Who swoje 60-lecie świętuje z pomocą odcinków, w których powróci gwiazda serii – David Tennant. Kiedy premiera nowych epizodów z jego Doktorem?

Oto, kiedy specjalne odcinki Doktora Who z okazji 60. rocznicy trafią na Disney Plus

Edyta Jastrzębska, 24 listopada 2023, 10:31

Oto, kiedy specjalne odcinki Doktora Who z okazji 60. rocznicy trafią na Disney Plus

Film: Doctor Who: The 60th Anniversary Special

Doctor Who: The 60th Anniversary Special skupia się na przygodach tytułowego Doktora, który ponownie łączy siły z Donną Noble i przeżywa niezwykłe przygody. Produkcja należy do gatunku science fiction.

Doctor Who: The 60th Anniversary Special to specjalne, dwuczęściowe wydarzenie telewizyjne zrealizowane z okazji 60. rocznicy początku emisji kultowego serialu BBC o przygodach tytułowego Doktora – Władcy Czasu z planety Gallifrey, który podróżuje przez czas i przestrzeń w statku TARDIS przypominającym policyjną budkę telefoniczną. Obserwujemy przygody czternastej inkarnacji tego bohatera, który po kolejnej regeneracji swego ciała ponownie łączy siły ze swoją dawną znajomą, Donną Noble. Wraz z nią najpierw musi stawić czoła z pozoru niegroźnemu, włochatemu kosmicie, a później wydostać się ze statku kosmicznego znajdującego się gdzieś na skraju wszechświata. W produkcji wystąpili m.in. David Tennant (Doktor), Catherine Tate (Donna Noble), Yasmin Finney (Rose Noble), Karl Collins (Shaun Temple), Ruth Madeley (Shirley Anne Bingham) oraz Jacqueline King (Sylvia Noble). Zdjęcia kręcono w Londynie, Cardiff oraz Bristolu.

Zobacz zwiastun