Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Cosmopolis

Film premiera: 25.05.2012

W blasku świateł, po ulicach Nowego Jorku przetacza się ekskluzywna limuzyna. W środku jedzie Eric Parker – 28-letni milioner, "złote dziecko" Wall Street i niekwestionowany król światowej finansjery. czytaj więcej

Więcej o Cosmopolis

FILMag #6 - Królewna Śnieżka i piranie w Czarnobylu

Avengers, The Raid i Mroczne Cienie - to tylko część z filmów, którym przyjrzeliśmy się w tym wydaniu FILMaga. W naszym cyklu nie zabrakło oczywiście zestawienia najciekawszych premier czerwca. Zapraszamy na seans!

FILMag #6 - Królewna Śnieżka i piranie w Czarnobylu

eJay & fsm, 27 maja 2012, 12:30

811

Film: Cosmopolis

W blasku świateł, po ulicach Nowego Jorku przetacza się ekskluzywna limuzyna. W środku jedzie Eric Parker – 28-letni milioner, "złote dziecko" Wall Street i niekwestionowany król światowej finansjery. Jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno – finansowe imperium Erica Parkera z każdym ruchem wskazówki zegara zbliża się do upadku. Atmosfera na ulicach staje się nieznośna. Przed Erikiem 24 najdziwniejsze godziny jego życia – czeka go podróż przez miasto ogarnięte chaosem. Wkrótce jednak elementy układanki złożą się w niepokojącą całość: ktoś czyha na jego życie.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.