Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Film premiera: 20.05.2022

Chip 'n' Dale: Rescue Rangers opowiada o perypetiach pary tytułowych wiewiórek, które muszą odnaleźć swojego zaginionego w tajemniczych okolicznościach przyjaciela. Produkcja należy do gatunku komedii przygodowych. czytaj więcej

Więcej o Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Zobacz zwiastun filmu Chip i Dale; tytuł zadebiutuje wyłącznie na Disney+

Do sieci właśnie trafił zwiastun filmu Chip 'n' Dale: Rescue Rangers. Produkcja zadebiutuje ekskluzywnie na platformie Disney+ przed wakacjami.

Zobacz zwiastun filmu Chip i Dale; tytuł zadebiutuje wyłącznie na Disney+

Maycuzai, 15 lutego 2022, 20:30

136425

Film: Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n' Dale: Rescue Rangers opowiada o perypetiach pary tytułowych wiewiórek, które muszą odnaleźć swojego zaginionego w tajemniczych okolicznościach przyjaciela. Produkcja należy do gatunku komedii przygodowych.

Chip 'n' Dale: Rescue Rangers jest wyreżyserowaną przez Akivę Schaffera (Straż sąsiedzka) komedią, łączącą elementy animacji i filmu aktorskiego. Stanowi on kontynuację kultowego w wielu kręgach kreskówki Brygada RR. Trzydzieści lat po jej zakończeniu dwaj tytułowi bohaterowie, wiewiórki Chip i Dale, żyją w miarę spokojnie w Hollywood jako celebryci. Są oni jednak zmuszeni do powrócenia do swojego dawnego, pełnego przygód życia w momencie, gdy jeden z ich starych przyjaciół znika w tajemniczych okolicznościach. W produkcji możemy zobaczyć (bądź usłyszeć) między innymi Willa Arnetta, J.K. Simmonsa, Setha Rogena, Erica Banę, Andy'ego Samberga, Keegana-Michaela Keya, Johna Mulaneya, Chrisa Parnella i Paulę Abdul. Zdjęcia kręcono w Los Angeles.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.