Przepis na romantyczne święta (Catering Christmas)

Film premiera: 29.10.2022

Catering Christmas to opowieść o młodej właścicielce firmy cateringowej, która musi obsłużyć jedno z największych wydarzeń świątecznych w swojej okolicy. Produkcja należy do gatunku komedii romantycznych. czytaj więcej

Film: Przepis na romantyczne święta

Catering Christmas to opowieść o młodej właścicielce firmy cateringowej, która musi obsłużyć jedno z największych wydarzeń świątecznych w swojej okolicy. Produkcja należy do gatunku komedii romantycznych.

Catering Christmas jest komedią romantyczną wyreżyserowaną przez T.W. Peacocke'a (Haven, Pure). Jej główną bohaterką jest Molly, młodego kobieta, która zostaje właścicielką podupadającej firmy cateringowej. Dostaje zadanie obsługi świątecznej gali fundacji rodziny Harrisonów. Podczas pracy kobieta poznaje przystojnego Carsona. W produkcji wystąpili m.in. Merritt Patterson (Molly Frost), Daniel Lissing (Carson Jacob Harrison), Michael Hanrahan (Robert), Rosemary Dunsmore (Jean Harrison), Melanie Leishman (Christina), Lily Gao (Isabella), Michael Copeman (Thomas) oraz Christopher Hayes (Leo Bradford). Zdjęcia kręcono w North Bay w prowincji Ontario.