Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Poobijana (Bruised)

Film premiera: 17.11.2021

Poobijana jest opowieścią o Jackie Justice, okrytej hańbą zawodniczki MMA, która stara się odbudować swoje życie. Niestety, sprawę skomplikuje nieoczekiwane pojawienie się jej porzuconego tuż po porodzie syna. czytaj więcej

Więcej o Poobijana

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 26-28 listopada 2021 roku

Ten tydzień na platformach streamingowych jest bogaty w ciekawe produkcje filmowe, pośród których można znaleźć reżyserski debiut Halle Berry, a także produkcję, w której ludzie zmierzą się z mityczną bestią. Poza tym w tym tygodniu wychodzą finałowe sezony dwóch seriali – po jednym od Netflixa i Amazon Prime Video.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 26-28 listopada 2021 roku

Edyta Jastrzębska, 26 listopada 2021, 13:37

134620

Film: Poobijana

Poobijana jest opowieścią o Jackie Justice, okrytej hańbą zawodniczki MMA, która stara się odbudować swoje życie. Niestety, sprawę skomplikuje nieoczekiwane pojawienie się jej porzuconego tuż po porodzie syna. Produkcja łączy w sobie elementy dramatu i filmu sportowego.

Poobijana jest wyreżyserowanym przez Halle Berry (aktorka znana między innymi z Czekając na wyrok oraz aktorskich ekranizacji komiksów X-Men) dramatem sportowym, wyprodukowanym dla platformy Netflix. Główną bohaterką tytułu jest Jackie Justice, zawodniczka MMA, która podczas jednej z walk dość mocno się skompromitowała. Kilka lat po niej menadżer i chłopak protagonistki przekonuje ją do brutalnego, nielegalnego starcia, podczas którego zauważa ją znany promotor i oferuje jej nowe życie na ringu. Wszystko komplikuje się w momencie, gdy w drzwiach kobiety pojawia się Many, jej syn, którego oddała tuż po porodzie. W filmie wystąpili między innymi Halle Berry (Jackie Justice), Adan Canto (Desi), Shamier Anderson (Promotor) oraz Danny Boyd, Jr. (Manny). Zdjęcia zrealizowano w Atlantic City i Newark.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.