Polowanie na Prezydenta (Big Game)

Film premiera: 19.03.2015

Kiedy rakiety terrorystów niszczą prezydencki Air Force One nad gęsto zalesionym terytorium Finlandii, jedyną nadzieją na przetrwanie głowy państwa staje się Oskari – spadkobierca słynnego rodu myśliwych. czytaj więcej

Więcej o Polowanie na Prezydenta

FILMag #43 – Jurassic World, San Andreas i Minionki

Festiwal w Cannes dopiero się skończył, nie możemy więc zbyt szybko wchodzić w tematykę poważnego kina. Lato na ekranach nadal trwa: Jurassic World i San Andreas zaspokoją potrzebę filmów pełnych rozmachu, a Minionki i Szpieg dostarczą nieco radości.

FILMag #43 – Jurassic World, San Andreas i Minionki

eJay & fsm, 31 maja 2015, 14:01

FILMag #43 – Jurassic World, San Andreas i Minionki

Film: Polowanie na Prezydenta

Kiedy rakiety terrorystów niszczą prezydencki Air Force One nad gęsto zalesionym terytorium Finlandii, jedyną nadzieją na przetrwanie głowy państwa staje się Oskari – spadkobierca słynnego rodu myśliwych. Chłopak, który w środku dzikiej puszczy, zgodnie z lokalną tradycją, przechodzi właśnie swój test na męstwo, odnajduje kapsułę ratunkową i uwalnia prezydenta, zanim na miejsce katastrofy przybywają uzbrojeni agresorzy. Podczas gdy Pentagon podejmuje desperackie próby namierzania przywódcy narodu, dla Oskariego i jednego z najważniejszych ludzi na ziemi rozpoczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. Wielkie polowanie, które może odmienić losy świata!

Zobacz zwiastun

Polowanie na prezydenta - trailer filmu #2

Polowanie na prezydenta - trailer filmu #1