Perfekcyjne połączenie (A Perfect Pairing)

Film premiera: 19.05.2022

Perfekcyjne połączenie opowiada historię przebojowej importerki win z Los Angeles, która podejmuje pracę na australijskiej owczej farmie. Tam poznaje przystojnego mężczyznę. Produkcja należy do gatunku komedii romantycznych. czytaj więcej

Film: Perfekcyjne połączenie

Perfekcyjne połączenie opowiada historię przebojowej importerki win z Los Angeles, która podejmuje pracę na australijskiej owczej farmie. Tam poznaje przystojnego mężczyznę. Produkcja należy do gatunku komedii romantycznych.

Perfekcyjne połączenie to wyprodukowana dla platformy Netflix komedia romantyczna, wyreżyserowana przez Stuarta McDonalda (Cudak i pingwiny, Stranded). Śledzimy w niej losy Loli, importerki win z Los Angeles, która zakłada własną firmę winiarską. Jej pierwszym klientem ma być winiarnia należąca do rodziny Vaughnów, która jednak nie do końca jest zainteresowana robieniem interesów z kobietą. Aby udowodnić swoją wartość, zatrudnia się ona na farmie owiec Vaughnów. Tam poznaje czarującego zarządcę o imieniu Max. W produkcji wystąpili między innymi Victoria Justice (Lola), Adam Demos (Max), Samantha Tolj (Hazel Walsh), Nicholas Brown (Hamish), Antonio Alvarez (Carlos Alvarez) i Korey Williams.