Szklana Pułapka 5 (A Good Day to Die Hard)

Film premiera: 06.02.2013

Bruce Willis wraca do gry jako John McClane, dzielny nowojorski gliniarz, który ma talent do zjawiania się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. czytaj więcej

Więcej o Szklana Pułapka 5

FILMag #14 - masa oskarowych produkcji i Drogówka od Smarzowskiego

Luty w polskich kinach to zawsze gorący okres, bowiem dystrybutorzy wprowadzają nominowane do Oscarów filmy - warto sprawdzić, jakie produkcje walczą o nagrody.

FILMag #14 - masa oskarowych produkcji i Drogówka od Smarzowskiego

eJay & fsm, 26 stycznia 2013, 11:00

FILMag #14 - masa oskarowych produkcji i Drogówka od Smarzowskiego

Film: Szklana Pułapka 5

Bruce Willis wraca do gry jako John McClane, dzielny nowojorski gliniarz, który ma talent do zjawiania się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Najnowsze kłopoty czekają go w Rosji, gdzie pojechał w poszukiwaniu syna Jacka (Jai Courtney), z którym od lat pozostawał w konflikcie. Okazuje się, że Jack przebywa w moskiewskim więzieniu. Udaje mu się z niego zbiec, ale na tym misja się nie kończy. Obaj, ojciec i syn, łączą siły, by udaremnić kradzież broni nuklearnej, co mogłoby doprowadzić do wybuchu III Wojny Światowej. Gwałtowne zwroty akcji, niezwykle widowiskowe wybuchy i pościgi samochodowe, gwarantują rozrywkę wszystkim miłośnikom nieustraszonego Johna McClane’a.